PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z ustawieniem AF-area



Antonina
24-07-2005, 13:47
Witam
mam taki problem z ustawieniem SINGLE AREA to znaczy niby ustawiam na Single area ale na wyswietlaczu i w wizjerze pokazuje zamiast na srodku to jest podswietlone u góry ten podwójny Kwadratowy nawias i w żaden sposób nie mogę ustawić żeby był na środku prosze co mam zrobić żeby był na środku bo już nie wiem próbowałam restartować aparat i nic wiec nie wiem czy zaczyna sie sypać aparat czy ja jestem całkiem ciemna masa :?: poradzcie coś dzięki

trigger
24-07-2005, 14:10
Może masz zablokowany wybierak od pól AF? to ten taki przesuwany pzycisk jedna pozycja to kropka druga L - zaraz pod wybierakiem

Antonina
24-07-2005, 14:21
Może masz zablokowany wybierak od pól AF? to ten taki przesuwany pzycisk jedna pozycja to kropka druga L - zaraz pod wybierakiem

OJ wielkie dzięki :oops: :oops: :oops: rzeczywiscie z nerwów do niczego nie mogłam dojść :oops: :!: :D