Witam
mam taki problem z ustawieniem SINGLE AREA to znaczy niby ustawiam na Single area ale na wyswietlaczu i w wizjerze pokazuje zamiast na srodku to jest podswietlone u góry ten podwójny Kwadratowy nawias i w żaden sposób nie mogę ustawić żeby był na środku prosze co mam zrobić żeby był na środku bo już nie wiem próbowałam restartować aparat i nic wiec nie wiem czy zaczyna sie sypać aparat czy ja jestem całkiem ciemna masaporadzcie coś dzięki
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami