Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Problem z ustawieniem AF-area

    Witam
    mam taki problem z ustawieniem SINGLE AREA to znaczy niby ustawiam na Single area ale na wyswietlaczu i w wizjerze pokazuje zamiast na srodku to jest podswietlone u góry ten podwójny Kwadratowy nawias i w żaden sposób nie mogę ustawić żeby był na środku prosze co mam zrobić żeby był na środku bo już nie wiem próbowałam restartować aparat i nic wiec nie wiem czy zaczyna sie sypać aparat czy ja jestem całkiem ciemna masa poradzcie coś dzięki

  2. #2

    Domyślnie

    Może masz zablokowany wybierak od pól AF? to ten taki przesuwany pzycisk jedna pozycja to kropka druga L - zaraz pod wybierakiem
    Pozdrawiam Piotr

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez trigger
    Może masz zablokowany wybierak od pól AF? to ten taki przesuwany pzycisk jedna pozycja to kropka druga L - zaraz pod wybierakiem
    OJ wielkie dzięki rzeczywiscie z nerwów do niczego nie mogłam dojść

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •