corso
15-04-2007, 19:19
Ostatnio zrobilo sie tu glosno:
D80 aparatem rodzinym..
Moze w takim razie lepszym wyborem dla 'semi prof' bedzie Pentax K10D ?
Czy oprocz braku stabilizatora obrazu, czyszczenia matrycy ccd, wywoływanie RAW w aparacie - d80 brakuje czegos jeszcze wzglendem Pentaxa?
Cos czuje ze jak tak dalej pojdzie to prestizu mu zabraknie.. cale szczescie to nie ma wplywu na jakosc zdjec :)
Co lepsze D80 czy K10D ?
D80 aparatem rodzinym..
Moze w takim razie lepszym wyborem dla 'semi prof' bedzie Pentax K10D ?
Czy oprocz braku stabilizatora obrazu, czyszczenia matrycy ccd, wywoływanie RAW w aparacie - d80 brakuje czegos jeszcze wzglendem Pentaxa?
Cos czuje ze jak tak dalej pojdzie to prestizu mu zabraknie.. cale szczescie to nie ma wplywu na jakosc zdjec :)
Co lepsze D80 czy K10D ?