Ostatnio zrobilo sie tu glosno:
D80 aparatem rodzinym..
Moze w takim razie lepszym wyborem dla 'semi prof' bedzie Pentax K10D ?
Czy oprocz braku stabilizatora obrazu, czyszczenia matrycy ccd, wywoływanie RAW w aparacie - d80 brakuje czegos jeszcze wzglendem Pentaxa?
Cos czuje ze jak tak dalej pojdzie to prestizu mu zabraknie.. cale szczescie to nie ma wplywu na jakosc zdjec
Co lepsze D80 czy K10D ?
Szukaj






Skontaktuj się z nami