PDA

Zobacz pełną wersję : Spliter



kondziu
16-10-2013, 21:58
Witam szukam splitera do trzech TV.

Chodzi o rozdzielenie sygnału TNK na trzy telewizory i zupełnie nie wiem jaki model wybrać?

eristoff
16-10-2013, 22:54
wersja "na bogato", bezprzewodowa:
http://allegro.pl/splitter-clone-home-edition-150-na-3-dekodery-i3600428017.html

wersja bardziej stabilna i tańsza ale potrzeba trochę kabli:

http://allegro.pl/splitter-cyfra-nc-tp-tnk-smart-hd-3karty-spliter-i3588206772.html

Ja osobiście polecam i mam wersję na kablu, rodzice mają clone+ i czasami im się wiesza.

Pamiętaj że jak dzielisz na 3 to potrzebujesz jeszcze dwa dekodery oprócz tego standardowego (choć nie wszystkie działają na spliterach) i konwerter QUAD lub OCTO jeżeli wszystkie dekodery mają dwie głowice (dwa kable antenowe) żeby nagrywać coś i oglądać inne kanały.

Do bezprzewodowego trzeba również uwzględnić grubości ścian i odległości dekoderów od splitera. Jakbyś miał jakieś pytania to pytaj, trochę temat znam.

Ja dzielę cyfrę +

kondziu
16-10-2013, 23:31
A co powiesz o tym:

http://blue-line-satellite.com/p,s,produkty_card_splittery_01.html

eristoff
17-10-2013, 14:54
Nie mam doświadczenia niestety z tymi spliterami, jeżeli coś działa to nie próbuje innych :]

eristoff
17-10-2013, 15:30
nie mogę edytować posta

Ten spliter z twojego linku bardzo przypomina ten:
https://ecommerce.pychinternationalelectronics.com/index.php/action_towar/photo_1/gid_42/-_greeneightsystem

który jest robiony przez firmę PYCH International Electronics Sp. z o.o. która to firma robi CLONE+