Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Spliter

  1. #1

    Domyślnie Spliter

    Witam szukam splitera do trzech TV.

    Chodzi o rozdzielenie sygnału TNK na trzy telewizory i zupełnie nie wiem jaki model wybrać?

  2. #2
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2010
    Miasto
    Prawie nad morzem
    Posty
    51

    Domyślnie

    wersja "na bogato", bezprzewodowa:
    http://allegro.pl/splitter-clone-hom...600428017.html

    wersja bardziej stabilna i tańsza ale potrzeba trochę kabli:

    http://allegro.pl/splitter-cyfra-nc-...588206772.html

    Ja osobiście polecam i mam wersję na kablu, rodzice mają clone+ i czasami im się wiesza.

    Pamiętaj że jak dzielisz na 3 to potrzebujesz jeszcze dwa dekodery oprócz tego standardowego (choć nie wszystkie działają na spliterach) i konwerter QUAD lub OCTO jeżeli wszystkie dekodery mają dwie głowice (dwa kable antenowe) żeby nagrywać coś i oglądać inne kanały.

    Do bezprzewodowego trzeba również uwzględnić grubości ścian i odległości dekoderów od splitera. Jakbyś miał jakieś pytania to pytaj, trochę temat znam.

    Ja dzielę cyfrę +
    Ostatnio edytowane przez eristoff ; 16-10-2013 o 22:57
    jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom

  3. #3

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2010
    Miasto
    Prawie nad morzem
    Posty
    51

    Domyślnie

    Nie mam doświadczenia niestety z tymi spliterami, jeżeli coś działa to nie próbuje innych :]
    jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2010
    Miasto
    Prawie nad morzem
    Posty
    51

    Domyślnie

    nie mogę edytować posta

    Ten spliter z twojego linku bardzo przypomina ten:
    https://ecommerce.pychinternationale...eeneightsystem

    który jest robiony przez firmę PYCH International Electronics Sp. z o.o. która to firma robi CLONE+
    jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •