bbaarraann
16-10-2013, 18:15
witam ,
mam problem z wgrywaniem zdjęć na serwisy społecznościowe, :( chciałbym aby wyglądały właśnie tak :
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10153356339080711&set=a.316974525710.335102.210077330710&type=1&theater
po obróbce w LR wyostrzając i zmniejszając metodą prób i błędów doszedłem do optimum gdzie fota wygląda odpowiednio ale po wgraniu na serwer jakość spada :(
pomocy jak mam sobie z tym poradzić ?
mam problem z wgrywaniem zdjęć na serwisy społecznościowe, :( chciałbym aby wyglądały właśnie tak :
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10153356339080711&set=a.316974525710.335102.210077330710&type=1&theater
po obróbce w LR wyostrzając i zmniejszając metodą prób i błędów doszedłem do optimum gdzie fota wygląda odpowiednio ale po wgraniu na serwer jakość spada :(
pomocy jak mam sobie z tym poradzić ?