witam ,
mam problem z wgrywaniem zdjęć na serwisy społecznościowe,chciałbym aby wyglądały właśnie tak :
https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
po obróbce w LR wyostrzając i zmniejszając metodą prób i błędów doszedłem do optimum gdzie fota wygląda odpowiednio ale po wgraniu na serwer jakość spada![]()
pomocy jak mam sobie z tym poradzić ?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami