PDA

Zobacz pełną wersję : NBA League Pass



foto4deg
12-09-2013, 23:29
Koledzy, wiecie, jak działa NBA League Pass? Można oglądać powtórki spotkań? Jak wygląda sprawa z play-off i All-Star Game? Lepiej brać zwykły, czy premium? I na koniec:

GO BULLS! :D

coach_lodz
13-09-2013, 08:29
hmmm oglądałem na testowym... wszystkie mecze w HD Live, dodatkowo 20 minutowe skróty z każdego meczu... powtórki też są... wszystko ładnie opisane na NBA.com dodatkowo na początku sezonu zawsze jest jakaś możliwość potestować za free, i na koniec:

GO KNICKS! :D

elanek
13-09-2013, 09:22
Czy w przypadku oglądania powtórek da się przewijać mecz?
Oglądam ME na http://www.livebasketball.tv/, zapłaciłem 11,99 EUR, ale nie mogę przewinąć meczu tylko oglądam jak na żywo.
GO WOLVES!

coach_lodz
13-09-2013, 09:43
no o ile dobrze pamiętam można przewijać...

w tym roku to chyba będzie:
GO PACERS!