Koledzy, wiecie, jak działa NBA League Pass? Można oglądać powtórki spotkań? Jak wygląda sprawa z play-off i All-Star Game? Lepiej brać zwykły, czy premium? I na koniec:
GO BULLS!![]()
Szukaj
Koledzy, wiecie, jak działa NBA League Pass? Można oglądać powtórki spotkań? Jak wygląda sprawa z play-off i All-Star Game? Lepiej brać zwykły, czy premium? I na koniec:
GO BULLS!![]()
hmmm oglądałem na testowym... wszystkie mecze w HD Live, dodatkowo 20 minutowe skróty z każdego meczu... powtórki też są... wszystko ładnie opisane na NBA.com dodatkowo na początku sezonu zawsze jest jakaś możliwość potestować za free, i na koniec:
GO KNICKS!![]()
Zawsze bądź sobą... no chyba, że możesz być Bat-Manem... wtedy zawsze bądź Bat-Manem.
moje obserwacje...
Czy w przypadku oglądania powtórek da się przewijać mecz?
Oglądam ME na http://www.livebasketball.tv/, zapłaciłem 11,99 EUR, ale nie mogę przewinąć meczu tylko oglądam jak na żywo.
GO WOLVES!
no o ile dobrze pamiętam można przewijać...
w tym roku to chyba będzie:
GO PACERS!
Zawsze bądź sobą... no chyba, że możesz być Bat-Manem... wtedy zawsze bądź Bat-Manem.
moje obserwacje...
Skontaktuj się z nami