PDA

Zobacz pełną wersję : G-Data czy naprawde taki och ach?



piotereks
12-09-2013, 21:13
Witam. Sończyla mi się subskrybcja na Norton 360. Chciałem zakupic Eset Internet Security 6 i........ gdziekolwiek póde do sklepów komputerowych kazdy ze sprzedaców zachęca mnie do zakupu G Data Internet Security 2014. Czy naprawdę jest taki super???
chciałbym sie doradzic osób które maja go, znaja sie na kompach, czy jest wart polecenia. Chcialem osobisice zakupic NODA IS6.

MstrG
12-09-2013, 22:45
Było ostatnio coś o antywirusach i firewallach: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=235228

Kurtz
13-09-2013, 00:07
Wciskają, bo prawdopodobnie im za to płacą, albo byli na 10 szkoleniach z G-Data. Moim zdaniem nie należy się tym co mówią przejmować za bardzo. tak jak tym, że sony Alpha jest najlepszą lustrzanką na rynku. ;)

mini21
13-09-2013, 06:49
Ja się wprawdzie na tym nie znam, ale od zawsze używam Nod'a (tzn. ESS), bo to właśnie ten program kiedyś polecali i to on wygrywał w rankinga.
Teraz mogło się coś zmienić, ale jakoś G Data jako lider rynku antywirusów.... to coś mi nie pasi.
Ja kupiłem 6 miesięczną subskrypcję na ESS za 15 zł (podejrzewam, że gość który tym handlował kupił dużo jakieś tam gazety bo kiedyś dodawali ten program) i wszystko działa pięknie.

elanek
13-09-2013, 07:55
Norton czy Kaspersky?

fafniak
13-09-2013, 09:21
Mam od lat G-data - nie narzekam
Narzekałem na nortona i to BARDZO
Na laptopie mam kasperskiego - G-data jakos bardziej mi się podoba