Zobacz pełną wersję : [ Przyroda ] Kormoran
1.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img199.imageshack.us/img199/1644/ymg5.jpg)
2.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img24.imageshack.us/img24/5697/iphe.jpg)
Świetne światło ! Zdjęcia niemalże doskonałe w moim odczuciu. Dlaczego niemalże ? Bo 1-ka może się podobać bez większych zastrzeżeń, a 2-ka ... Co moją uwagę przykuwa i wzbudza zazdrość, to wspaniały błysk światła na dziobie, a co mnie wkurza to ciasnota kadru. Biedny kormoran nie tylko nie poleci, ale trudno mu oddech złapać. Mimo tego ... wspaniałe.
Dokładnie jak przedmówca - w większym kadrze bym zobaczył kormorana, szczególnie ta 2. - dla mnie on się tam dusi.
taaak, światło przepiękne. Co do kadru na 2-ce już wiesz :) A błysk na dziobie bezcenny :)
Super Tomku - fakt mogło być ciut szerzej :)
Panowie , bardzo dziękuję za komentarze i uwagi.Ciesze się ze fota przypadła Wam do gustu.
Co do ciasnoty kadru to niestety nie miałem możliwości nic zmienić - obiektyw stałka i nie miałem za sobą miejsca aby się cofnąć.
Pozdrawiam
1, fajnie podświetliło skrzydła.
Swiatelko sliczne zlapales. Oba zdjecia piekne, fakt ciasnawo ale ale biore je i tak :mrgreen:
Przepraszam Panowie, Tomku, prawdopodobnie mam zryty gust i poczucie smaku, ale ... mi te zdjęcia jakoś szczególnie się nie podobają. Kadr jest poprawny, ale światło, sytuacja czy sceneria nie zachwyca.
Ot zdjęcie, ale nie na miarę fotografa z wieloletnim doświadczeniem.
evilseed
11-09-2013, 22:26
A mi się podobają :) No szkoda, że 2 nie jest szersza :)
zdjęcie numer 1 ma to coś, co zatrzymuje uwagę, niby zwykły kadr, poza ptaka i otoczenie jak na wielu zdjęciach, a jednak patrzysz dłużej i zachwycasz się
pozdrawiam! :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.