romek257
02-09-2013, 14:23
Witam. Próbowałem znaleźć informacje na ten temat, ale bezskutecznie..
Byłem ostatnio nad morzem. Stojąc blisko brzegu rozstawiłem statyw filtr szary na obiektywie i próbuje.. Większość zdjęć niestety nie ostra (statyw wraz z ciężkim aparatem i obiektywem zapadał się z sekundy na sekundę) Macie jakiś sposób na to? cos podłożyć pod nogi statywu?
Byłem ostatnio nad morzem. Stojąc blisko brzegu rozstawiłem statyw filtr szary na obiektywie i próbuje.. Większość zdjęć niestety nie ostra (statyw wraz z ciężkim aparatem i obiektywem zapadał się z sekundy na sekundę) Macie jakiś sposób na to? cos podłożyć pod nogi statywu?