Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Plaza + statyw

  1. #1

    Domyślnie Plaza + statyw

    Witam. Próbowałem znaleźć informacje na ten temat, ale bezskutecznie..
    Byłem ostatnio nad morzem. Stojąc blisko brzegu rozstawiłem statyw filtr szary na obiektywie i próbuje.. Większość zdjęć niestety nie ostra (statyw wraz z ciężkim aparatem i obiektywem zapadał się z sekundy na sekundę) Macie jakiś sposób na to? cos podłożyć pod nogi statywu?

  2. #2

    Domyślnie

    Można wbić nogi w piasek, na 20cm wystarczy, chyba że bez siłowania się da się wepchnąć głębiej. Przed wbijaniem nieco zmniejszyć kąt rozwarcia nóg, bo przy wpychaniu w piasek się rozchodzą. Statyw stoi wtedy dość stabilnie, ale jak przyjdzie większa fala i tak trzeba być przygotowanym na łapanie sprzętu

  3. #3

    Domyślnie

    Następnym razem tak spróbuje, dzięki za rade

  4. #4

    Domyślnie

    Manfrotto => stopki śniegowe MN 230


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •