Zobacz pełną wersję : Statyw a rower
Witam, może macie jakieś patenty do transportu dużego statywu rowerem, chodzi mi o jakieś uchwyty.
pastwisko
21-08-2013, 23:29
ja woziłem tak, że wkladałem w pokrowiec, przerzucałem przez ramie i szyję czyli na skos i przerzucałęm tak ze był z boku plecaka i tam go przyczepiałem czymś zeby się nie przesuwał do przodu. trochę to enigmatycznie brzmi, sprobuje narysowac - na potęgę posępnego czerepu paincie przybywaj!!! :D
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img198.imageshack.us/img198/7785/ejmb.jpg)
pastwisko, gratuluję zdolności plastycznych! U mnie sposób podobny, czasem troczę jeszcze do ramy.
Zajrzałem z ciekawości, a tu...
Co ja paczę. @Pastwisko rysunek genialny. Po głębszej analizie brakuje mi głowy psa zamiast shreka ;)
Edytka mówi, że mógłbyś to wrzucić do działu "My w plenerze" czy jak on się tam nazywa (nie pamiętam) ;)
malwinka
22-08-2013, 10:27
rysunek cudny :D Ja albo na plecaku zawieszam bo mam takie uchyty z tyłu albo te uchyty z plecaka daje na ramę roweru, Czasem jak mi się nie chce ciągle tego odpinać to trzymam w ręcę ale średnio się z tym kieruje tzn trzymam statyw ręką i opieram o kierownice - choć to chyba mało bezpieczne :D
Rysunek pierwsza klasa ;)
dzięki za zobrazowanie, próbuję tak, ale pasek etui statywu bardzo wrzyna mi się w szyję
pastwisko
22-08-2013, 19:33
Może lepiej bedzie jak pierw założysz pokrowiec ze statywem, a potem dopiero plecak - lub na odwrót w zależności jak próbowałeś; a jak nie, to jakaś nakładka z miekkiego materiału na pasek. Możesz też spróbować podczepić pasek na wysokosci szyi do plecaka jakoś, tak zeby go trochę odciągało.
Pastwisko tym rysunkiem poprawiłeś mi humor na cały wieczór :)
pastwisko
22-08-2013, 20:35
to się nazywa arteterapia - mam na to papiery! ;)
Jedrek.S
23-08-2013, 21:46
kupić plecak z mocowaniem na statyw, polecam :D
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.