Witam, może macie jakieś patenty do transportu dużego statywu rowerem, chodzi mi o jakieś uchwyty.
Szukaj
Witam, może macie jakieś patenty do transportu dużego statywu rowerem, chodzi mi o jakieś uchwyty.
D90 + Nikkor 18-70MM 3.5-5.6 + Nikkor AF-S 50MM 1.8 G + MARUMI DHG SUPER CIRCULAR PL.D + BENRO A500-EX + BH1 + VANGUARD UP-RISE 15Z + PILOT HAMA
ja woziłem tak, że wkladałem w pokrowiec, przerzucałem przez ramie i szyję czyli na skos i przerzucałęm tak ze był z boku plecaka i tam go przyczepiałem czymś zeby się nie przesuwał do przodu. trochę to enigmatycznie brzmi, sprobuje narysowac - na potęgę posępnego czerepu paincie przybywaj!!!
Ostatnio edytowane przez pastwisko ; 21-08-2013 o 23:37
Völkchlor
pastwisko, gratuluję zdolności plastycznych! U mnie sposób podobny, czasem troczę jeszcze do ramy.
Zajrzałem z ciekawości, a tu...
Co ja paczę. @Pastwisko rysunek genialny. Po głębszej analizie brakuje mi głowy psa zamiast shreka
Edytka mówi, że mógłbyś to wrzucić do działu "My w plenerze" czy jak on się tam nazywa (nie pamiętam)![]()
Ostatnio edytowane przez matys ; 22-08-2013 o 09:02
.
rysunek cudnyJa albo na plecaku zawieszam bo mam takie uchyty z tyłu albo te uchyty z plecaka daje na ramę roweru, Czasem jak mi się nie chce ciągle tego odpinać to trzymam w ręcę ale średnio się z tym kieruje tzn trzymam statyw ręką i opieram o kierownice - choć to chyba mało bezpieczne
![]()
Rysunek pierwsza klasa![]()
dzięki za zobrazowanie, próbuję tak, ale pasek etui statywu bardzo wrzyna mi się w szyję
D90 + Nikkor 18-70MM 3.5-5.6 + Nikkor AF-S 50MM 1.8 G + MARUMI DHG SUPER CIRCULAR PL.D + BENRO A500-EX + BH1 + VANGUARD UP-RISE 15Z + PILOT HAMA
Może lepiej bedzie jak pierw założysz pokrowiec ze statywem, a potem dopiero plecak - lub na odwrót w zależności jak próbowałeś; a jak nie, to jakaś nakładka z miekkiego materiału na pasek. Możesz też spróbować podczepić pasek na wysokosci szyi do plecaka jakoś, tak zeby go trochę odciągało.
Völkchlor
Pastwisko tym rysunkiem poprawiłeś mi humor na cały wieczór![]()
Spotyka się dwóch fotografów. Pierwszy pyta drugiego, który prowadzi za rękę synka:
- Czesć! Kto to?
- To mój syn. Janek.
- Fajny, ale zrobiłbym go inaczej.
to się nazywa arteterapia - mam na to papiery!![]()
Völkchlor
Skontaktuj się z nami