PDA

Zobacz pełną wersję : Obłęd



bowie
01-08-2013, 10:09
Jakkolwiek postawa żołnierzy powstania warszawskiego jest godna szczególnego szacunku i podziwu. [I niech tak zostanie, nie tolerujemy tu takich wątków!]
(http://www.polskatimes.pl/artykul/943040,piotr-zychowicz-ak-kolaborowalo-z-sowietami-jej-dowodcy-zaoszczedzili-pracy-nkwd,1,id,t,sa.html)

fafniak
01-08-2013, 10:12
Czy ten temat nie powinien być zamknięty ?

stock
01-08-2013, 10:12
bowie: rozumiem ze chcesz tu wywołac polityczno historyczne przepychanki ? Szczególnie 1 sierpnia ?

Rafał_Sz
01-08-2013, 10:18
Zamykam zanim zacznie się kolejna wojenka i opluwanie.