bowie
01-08-2013, 10:09
Jakkolwiek postawa żołnierzy powstania warszawskiego jest godna szczególnego szacunku i podziwu. [I niech tak zostanie, nie tolerujemy tu takich wątków!]
(http://www.polskatimes.pl/artykul/943040,piotr-zychowicz-ak-kolaborowalo-z-sowietami-jej-dowodcy-zaoszczedzili-pracy-nkwd,1,id,t,sa.html)
(http://www.polskatimes.pl/artykul/943040,piotr-zychowicz-ak-kolaborowalo-z-sowietami-jej-dowodcy-zaoszczedzili-pracy-nkwd,1,id,t,sa.html)