Szukaj
Czy ten temat nie powinien być zamknięty ?
bowie: rozumiem ze chcesz tu wywołac polityczno historyczne przepychanki ? Szczególnie 1 sierpnia ?
Zamykam zanim zacznie się kolejna wojenka i opluwanie.
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Skontaktuj się z nami