Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Obłęd

  1. #1

    Domyślnie Obłęd

    Jakkolwiek postawa żołnierzy powstania warszawskiego jest godna szczególnego szacunku i podziwu. [I niech tak zostanie, nie tolerujemy tu takich wątków!]
    Ostatnio edytowane przez Rafał_Sz ; 01-08-2013 o 21:57
    kwadrat i prostokąt, głównie kwadrat

  2. #2

    Domyślnie

    Czy ten temat nie powinien być zamknięty ?

  3. #3

    Domyślnie

    bowie: rozumiem ze chcesz tu wywołac polityczno historyczne przepychanki ? Szczególnie 1 sierpnia ?

  4. #4

    Domyślnie

    Zamykam zanim zacznie się kolejna wojenka i opluwanie.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •