Zobacz pełną wersję : Berlin
Hej. Jest jakis Berlinczyk na forum?
Pogadaj z fotograf58, siedzi tam aktualnie.
Berlińczyk może nie, ale niedawno stamtąd wróciłem, byłem tam przez miesiąc, mogę pomóc, doradzić. Chyba że potrzebujesz kogoś mieszkającego tam obecnie, to odpadam.
blablaginger
19-07-2013, 11:12
Od 1,5 miesiąca ale jest ;)
Pogadac sobie chcialem z kims na zywo :)
Tyle, ze wyjechalem 18-go i nie sprawdzalem watku. Moze nastepnym razem gdyby byli chetni.
blablaginger
22-07-2013, 10:23
Spoko, nigdzie się stąd nie wybieram. ;)
fotograf58
22-07-2013, 10:26
toś twardziel :D
Będę w Berlinie jutro. Gdyby ktoś miał ochotę na wieczorny spacer to proszę o maila z numerem telefonu na: robertkresa (małpa) gmail.com
Mam utrudniony dostęp do netu.
fotograf58
13-09-2013, 11:33
Niestety nie ma mnie w Berlinie, będę na początku października :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.