PDA

Zobacz pełną wersję : Berlin



Keek
17-07-2013, 10:47
Hej. Jest jakis Berlinczyk na forum?

ASAHI
17-07-2013, 11:29
Pogadaj z fotograf58, siedzi tam aktualnie.

pawlack
19-07-2013, 02:32
Berlińczyk może nie, ale niedawno stamtąd wróciłem, byłem tam przez miesiąc, mogę pomóc, doradzić. Chyba że potrzebujesz kogoś mieszkającego tam obecnie, to odpadam.

blablaginger
19-07-2013, 11:12
Od 1,5 miesiąca ale jest ;)

Keek
21-07-2013, 23:04
Pogadac sobie chcialem z kims na zywo :)
Tyle, ze wyjechalem 18-go i nie sprawdzalem watku. Moze nastepnym razem gdyby byli chetni.

blablaginger
22-07-2013, 10:23
Spoko, nigdzie się stąd nie wybieram. ;)

fotograf58
22-07-2013, 10:26
toś twardziel :D

Keek
13-09-2013, 11:13
Będę w Berlinie jutro. Gdyby ktoś miał ochotę na wieczorny spacer to proszę o maila z numerem telefonu na: robertkresa (małpa) gmail.com
Mam utrudniony dostęp do netu.

fotograf58
13-09-2013, 11:33
Niestety nie ma mnie w Berlinie, będę na początku października :)