Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Berlin

  1. #1

    Domyślnie Berlin

    Hej. Jest jakis Berlinczyk na forum?

  2. #2

    Domyślnie

    Pogadaj z fotograf58, siedzi tam aktualnie.

  3. #3

    Domyślnie

    Berlińczyk może nie, ale niedawno stamtąd wróciłem, byłem tam przez miesiąc, mogę pomóc, doradzić. Chyba że potrzebujesz kogoś mieszkającego tam obecnie, to odpadam.
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 19-07-2013 o 11:30 Powód: pis. ("nie dawno")

  4. #4

    Domyślnie

    Od 1,5 miesiąca ale jest

  5. #5

    Domyślnie

    Pogadac sobie chcialem z kims na zywo
    Tyle, ze wyjechalem 18-go i nie sprawdzalem watku. Moze nastepnym razem gdyby byli chetni.

  6. #6

    Domyślnie

    Spoko, nigdzie się stąd nie wybieram.

  7. #7

    Domyślnie

    toś twardziel

  8. #8

    Domyślnie

    Będę w Berlinie jutro. Gdyby ktoś miał ochotę na wieczorny spacer to proszę o maila z numerem telefonu na: robertkresa (małpa) gmail.com
    Mam utrudniony dostęp do netu.

  9. #9

    Domyślnie

    Niestety nie ma mnie w Berlinie, będę na początku października

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •