Hej. Jest jakis Berlinczyk na forum?
Szukaj
Hej. Jest jakis Berlinczyk na forum?
Berlińczyk może nie, ale niedawno stamtąd wróciłem, byłem tam przez miesiąc, mogę pomóc, doradzić. Chyba że potrzebujesz kogoś mieszkającego tam obecnie, to odpadam.
Ostatnio edytowane przez ekonet ; 19-07-2013 o 11:30 Powód: pis. ("nie dawno")
Od 1,5 miesiąca ale jest![]()
Pogadac sobie chcialem z kims na zywo
Tyle, ze wyjechalem 18-go i nie sprawdzalem watku. Moze nastepnym razem gdyby byli chetni.
Spoko, nigdzie się stąd nie wybieram.![]()
toś twardziel![]()
Będę w Berlinie jutro. Gdyby ktoś miał ochotę na wieczorny spacer to proszę o maila z numerem telefonu na: robertkresa (małpa) gmail.com
Mam utrudniony dostęp do netu.
Niestety nie ma mnie w Berlinie, będę na początku października![]()
Skontaktuj się z nami