Zobacz pełną wersję : Nowy kompakt od Nokia
koniecpolska
12-07-2013, 11:53
http://connect.dpreview.com/post/6384275680/nokia-lumia-1020-preview?news
darkmajin
12-07-2013, 12:17
trafił swój na swego teraz masz czym focić!
Samsung niedawno też coś wypuścił w tym stylu: http://www.optyczne.pl/5917-nowo%C5%9B%C4%87-Samsung_Galaxy_S4_Zoom.html
stachmuszel
12-07-2013, 13:54
trafił swój na swego teraz masz czym focić!
A może tak grzeczniej ;-)
BadDream
12-07-2013, 13:59
czyżby miała zapanować nowa moda swoją drogą ciekawie to wykombinowali coś jak tablet ale do zdjęć ......
koniecpolska
12-07-2013, 14:58
To może się przyjąć. Myślę, że jakość fotek nie powinna być gorsza niż ta z Noki 808.
http://www.dpreview.com/reviews/studiocomparefullscreen.asp#baseDir=%2Freviews_dat a&cameraDataSubdir=boxshot&indexFileName=boxshotindex.xml&presetsFileName=boxshotpresets.xml&showDescriptions=false&headerTitle=Studio%20scene&headerSubTitle=Standard%20studio%20scene%20compari son&masterCamera=nokia_pureview808&masterSample=2012-07-20-0457&slotsCount=4&slot0Camera=nokia_pureview808&slot0Sample=2012-07-20-0457&slot0DisableCameraSelection=true&slot0DisableSampleSelection=true&slot0LinkWithMaster=true&slot1Camera=nokia_pureview808&slot1Sample=2012-07-26-0596&slot2Camera=nikon_d800&slot2Sample=dsc_8318&slot3Camera=nikon_v1&slot3Sample=dsc_0304&x=0.001756440281030445&y=0.004189944134078212
http://www.dpreview.com/articles/8083837371/review-nokia-808-pureview
I po co komu takie g..o? Mam Lumię ale nie wyobrażam sobie robienia nią zdjęć innych niż ksero notatek albo zamiast skanu.
I po co komu takie g..o? Mam Lumię ale nie wyobrażam sobie robienia nią zdjęć innych niż ksero notatek albo zamiast skanu.
Mój współlokator jadąc na egzaminy do Opavy wydrukował kilka setów zdjęć z instagrama, robionych jakimś zwykłym htc. Wyglądało to całkiem nieźle w niezbyt dużych rozmiarach (13x13 chyba). Opinie od komisji zebrał bardzo pochlebne, a na studia się dostał.
Jednym z telefonow ktore uzywam to nokia 920 i jakosc zdjec naprawde jest dobra
Wysłane z mojego GT-P3100 za pomocą Tapatalk 4
Megapixeli ma to więcej niż d800 :)
marcin_s18
12-07-2013, 19:46
Zostanę jednak przy swojej 808, 1020 o wiele za duże dla mnie... Aczkolwiek możliwości ma, a sam grip to fajny pomysł.
http://connect.dpreview.com/post/1305711237/lumia-1020
I czemu w tytule watku jest 'kompakt' skoro to telefon? ;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.