Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    trafił swój na swego teraz masz czym focić!

  3. #3

    Domyślnie

    Samsung niedawno też coś wypuścił w tym stylu: http://www.optyczne.pl/5917-nowo%C5%...y_S4_Zoom.html

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez darkmajin Zobacz posta
    trafił swój na swego teraz masz czym focić!
    A może tak grzeczniej
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  5. #5

    Domyślnie

    czyżby miała zapanować nowa moda swoją drogą ciekawie to wykombinowali coś jak tablet ale do zdjęć ......

  6. #6

    Domyślnie

    To może się przyjąć. Myślę, że jakość fotek nie powinna być gorsza niż ta z Noki 808.
    http://www.dpreview.com/reviews/stud...89944134078212

    http://www.dpreview.com/articles/808...a-808-pureview

  7. #7

    Domyślnie

    I po co komu takie g..o? Mam Lumię ale nie wyobrażam sobie robienia nią zdjęć innych niż ksero notatek albo zamiast skanu.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ropusz Zobacz posta
    I po co komu takie g..o? Mam Lumię ale nie wyobrażam sobie robienia nią zdjęć innych niż ksero notatek albo zamiast skanu.
    Mój współlokator jadąc na egzaminy do Opavy wydrukował kilka setów zdjęć z instagrama, robionych jakimś zwykłym htc. Wyglądało to całkiem nieźle w niezbyt dużych rozmiarach (13x13 chyba). Opinie od komisji zebrał bardzo pochlebne, a na studia się dostał.

  9. #9
    Ahmed The Dead Terrorist Awatar WojtehP
    Dołączył
    09 2006
    Miasto
    Mauretania
    Posty
    1 894

    Domyślnie

    Jednym z telefonow ktore uzywam to nokia 920 i jakosc zdjec naprawde jest dobra

    Wysłane z mojego GT-P3100 za pomocą Tapatalk 4

  10. #10

    Domyślnie

    Megapixeli ma to więcej niż d800
    a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •