Szukaj
trafił swój na swego teraz masz czym focić!
Samsung niedawno też coś wypuścił w tym stylu: http://www.optyczne.pl/5917-nowo%C5%...y_S4_Zoom.html
czyżby miała zapanować nowa moda swoją drogą ciekawie to wykombinowali coś jak tablet ale do zdjęć ......
To może się przyjąć. Myślę, że jakość fotek nie powinna być gorsza niż ta z Noki 808.
http://www.dpreview.com/reviews/stud...89944134078212
http://www.dpreview.com/articles/808...a-808-pureview
I po co komu takie g..o? Mam Lumię ale nie wyobrażam sobie robienia nią zdjęć innych niż ksero notatek albo zamiast skanu.
Jednym z telefonow ktore uzywam to nokia 920 i jakosc zdjec naprawde jest dobra
Wysłane z mojego GT-P3100 za pomocą Tapatalk 4
Megapixeli ma to więcej niż d800![]()
a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l
Skontaktuj się z nami