PDA

Zobacz pełną wersję : USA - pomoc...



perl
07-07-2013, 18:38
Czy ktoś ma jakiegoś znajomego w USA, który w najbliższym czasie leci do Polski?
Mam pewną rzecz do zabrania ... ;-)

Oczywiście odwdzięczę się...

charlie_kr
07-07-2013, 20:38
Moja siostra jest w nowym jorku do 3 września.

Glaca11
07-07-2013, 23:58
Ja mam znajomego w Stanach, który wraca bodajże koło 20 sierpnia.

qualin
13-07-2013, 19:42
Ja bym nie ryzykowal zabrania na poklad samolotu czegokolwiek od obcej osoby i pchania sie z tym przez agentow tsa :P u nich za butelke wody mozna w pierdlu wyladowac.

Psychotrop
13-07-2013, 22:02
za dawnych czasów, kiedy to przesyłki kurierskie kosztowały majątek korzystałem z firmy Polamer.
odbierali mi paczkę ze sklepu rowerowego w USA, przepakowywali i wysyłali do Polski.
nawet cła nie zapłaciłem, a przesyłka spora była - amortyzator do XC, korba + parę innych dupereli.

velaskez
14-07-2013, 23:28
Jak wysyłałem swoje graty z USA do PL, bo miałem za dużo na bagaż też poszło za pośrednictwem Polamer, polecam.