Czy ktoś ma jakiegoś znajomego w USA, który w najbliższym czasie leci do Polski?
Mam pewną rzecz do zabrania ...
Oczywiście odwdzięczę się...
Szukaj
Czy ktoś ma jakiegoś znajomego w USA, który w najbliższym czasie leci do Polski?
Mam pewną rzecz do zabrania ...
Oczywiście odwdzięczę się...
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
Moja siostra jest w nowym jorku do 3 września.
Ja mam znajomego w Stanach, który wraca bodajże koło 20 sierpnia.
Ja bym nie ryzykowal zabrania na poklad samolotu czegokolwiek od obcej osoby i pchania sie z tym przez agentow tsa :P u nich za butelke wody mozna w pierdlu wyladowac.
.
| D700 + MB-D10 | + | Samyang 85/1.4 + Tamron 24-70VC | + | Nissin Di866 II | + | 3x YN-RF603 |
za dawnych czasów, kiedy to przesyłki kurierskie kosztowały majątek korzystałem z firmy Polamer.
odbierali mi paczkę ze sklepu rowerowego w USA, przepakowywali i wysyłali do Polski.
nawet cła nie zapłaciłem, a przesyłka spora była - amortyzator do XC, korba + parę innych dupereli.
Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki
Jak wysyłałem swoje graty z USA do PL, bo miałem za dużo na bagaż też poszło za pośrednictwem Polamer, polecam.
"Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche
Skontaktuj się z nami