PDA

Zobacz pełną wersję : Nikon Symphony



rul3z
04-07-2013, 09:35
Nie wiem czy było, nie widzę, więc wrzucam ;)

http://www.youtube.com/watch?v=497hoS_kvjM#at=41

Rafał_Sz
04-07-2013, 09:54
Było kilka wątków wcześniej. http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=232245