Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Nikon Symphony

  1. #1

    Domyślnie Nikon Symphony

    Nie wiem czy było, nie widzę, więc wrzucam

    http://www.youtube.com/watch?v=497hoS_kvjM#at=41
    || D610, D750 + Nikkor 35mm f/1.8, Nikkor 85mm f/1.8, SIGMA 20mm f/1.4, Nikkor AF-S 24-120 mm f/4G ED VR || Sony NEX + ZEISS Sonnar T* E 24 mm F1,8 ZA ||

  2. #2

    Domyślnie

    Było kilka wątków wcześniej. http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=232245
    Ostatnio edytowane przez Rafał_Sz ; 04-07-2013 o 10:22
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •