Nie wiem czy było, nie widzę, więc wrzucam
http://www.youtube.com/watch?v=497hoS_kvjM#at=41
Szukaj
Nie wiem czy było, nie widzę, więc wrzucam
http://www.youtube.com/watch?v=497hoS_kvjM#at=41
|| D610, D750 + Nikkor 35mm f/1.8, Nikkor 85mm f/1.8, SIGMA 20mm f/1.4, Nikkor AF-S 24-120 mm f/4G ED VR || Sony NEX + ZEISS Sonnar T* E 24 mm F1,8 ZA ||
Było kilka wątków wcześniej. http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=232245
Ostatnio edytowane przez Rafał_Sz ; 04-07-2013 o 10:22
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Skontaktuj się z nami