PDA

Zobacz pełną wersję : Torba Top Loader do D90 z gripem



kris78
30-06-2013, 17:27
Witam,
Proszę o pomoc w doborze torby na ramie typu top loader (crumpler) dla modelu D90 z zamontowanym gripem oraz obiektywem 18-105. Czy ktoś z Was posiada takowa torbę?
Potocznie mówi się o niej "nerka" i nie chodzi mi o torbę, do której włożą nie wiadomo co jeszcze. Ma wejść body z gripem i 105-ką.
Z góry dziękuję za sugestie.

wywar
01-07-2013, 06:32
Ja używam toploaderów Lowepro. Bez gripa to toploader 55. Z gripem tylko 70 lub 75. Ja brałbym 75 bo puszka zawsze Ci wejdzie z dłuższym szkłem ,a z krótszym możesz przyczepić sobie przegrodę i na spód wejdzie jeszcze stałeczka tupu 50 1.8 / 35 1.8.