Witam,
Proszę o pomoc w doborze torby na ramie typu top loader (crumpler) dla modelu D90 z zamontowanym gripem oraz obiektywem 18-105. Czy ktoś z Was posiada takowa torbę?
Potocznie mówi się o niej "nerka" i nie chodzi mi o torbę, do której włożą nie wiadomo co jeszcze. Ma wejść body z gripem i 105-ką.
Z góry dziękuję za sugestie.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami