betonosc
14-06-2013, 20:20
Mam dość nietypowy problem, chodzi oto, że hoho temu kupiłem nadajnik z dwoma odbiornikami. Wszystko było cacy dopóki jeden z odbiorników po podłączeniu do lampy (nikon speedlight 900) po prostu blokował lampę w taki sposób, że była włączona ale kompletnie nie reagowała. Przerzuciłem się na drugi odbiornik ale ten po paru miesiącach zaczął robić to samo. Nie jestem elektronikiem, w środku wygląda wszystko normalnie i kompletnie nie mam pojęcia, a chłopaki z pewnego sklepu fotograficznego, w życiu nie spotkali się z takim problemem. Jest jakaś nadzieja ?:)