Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Phottix tetra - problem

    Mam dość nietypowy problem, chodzi oto, że hoho temu kupiłem nadajnik z dwoma odbiornikami. Wszystko było cacy dopóki jeden z odbiorników po podłączeniu do lampy (nikon speedlight 900) po prostu blokował lampę w taki sposób, że była włączona ale kompletnie nie reagowała. Przerzuciłem się na drugi odbiornik ale ten po paru miesiącach zaczął robić to samo. Nie jestem elektronikiem, w środku wygląda wszystko normalnie i kompletnie nie mam pojęcia, a chłopaki z pewnego sklepu fotograficznego, w życiu nie spotkali się z takim problemem. Jest jakaś nadzieja ?

  2. #2

    Domyślnie

    Jedyne co przychodzi mi do głowy, to zaklejenie taśmą izolacyjną stopki w odbiorniku, po czym zrobienie dziurki na środkowy styk. Sabina mi tak wariowała na jakiejś stopce, po zaklejeniu wsio gra i buczy. Aczkolwiek dziwne, że działało a teraz nie. Spróbować jednak możesz.
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •