PDA

Zobacz pełną wersję : Odszedł Ray Manzarek



!AGresT
21-05-2013, 07:37
Taka, znowu niewesoła, wiadomość.
Na szczęście, udało się go posłuchać jeszcze w ubiegłym roku w Stodole.
http://wyborcza.pl/1,75475,13949440,Nie_zyje_Ray_Manzarek_z_The_Doors __Mowil___Tak_naprawde.html

fafniak
21-05-2013, 08:10
No niestety.
Tak się zastanawiam ile dzisiejszych przebojów przetrwa próbę czasu, tak jak przetrwały kawałki "dorsów"

pgaik
21-05-2013, 08:14
Wielka szkoda, kiedyś, kiedy doorsi wpadli mi w ucho, myślałem, że ot fajna muzyka... Nie przypuszczałem, że odegrają taką rolę w moim życiu i nagną moje muzyczne ucho właśnie w tę stronę... W schowku w aucie bezwzględne miejsce ma kilka ich płyt i zawsze zapierają dech w piersi...

grzegorzant
21-05-2013, 11:06
czas zbiera żniwo :(
czy zarazem tworzy ludzi tak kreatywnych.... wątpie

sprychu
21-05-2013, 11:54
No niestety, kolejny świetny muzyk.
Poza tym co zrobił z The Doors, to bardzo podoba mi się Carmina Burana w jego opracowaniu.
I właśnie sobie leci u mnie.

Art Erie
21-05-2013, 11:58
Naprawdę nie wiem co napisać :(

Pawel92
21-05-2013, 14:15
:-((

Greg77
23-05-2013, 09:21
Niech mu swieci nad jego dusza...
Ray zawsze bedzie pod moja strzecha w postaci muzyki;)

wujleon
27-05-2013, 21:03
Na początku lat 90. słyszałem w Trójce pewien kawałek.
Był początek lipca, wieczór.
Zakochałem się w ich muzyce w jednej chwili.
Miałem nadzieję, że prowadzący powie kto tak gra i śpiewa.
Powiedział.
Riders On The Storm, The Doors.
Miłość trwa do dzisiaj...