Taka, znowu niewesoła, wiadomość.
Na szczęście, udało się go posłuchać jeszcze w ubiegłym roku w Stodole.
http://wyborcza.pl/1,75475,13949440,..._naprawde.html
Szukaj
Taka, znowu niewesoła, wiadomość.
Na szczęście, udało się go posłuchać jeszcze w ubiegłym roku w Stodole.
http://wyborcza.pl/1,75475,13949440,..._naprawde.html
- Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
- Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...
No niestety.
Tak się zastanawiam ile dzisiejszych przebojów przetrwa próbę czasu, tak jak przetrwały kawałki "dorsów"
Wielka szkoda, kiedyś, kiedy doorsi wpadli mi w ucho, myślałem, że ot fajna muzyka... Nie przypuszczałem, że odegrają taką rolę w moim życiu i nagną moje muzyczne ucho właśnie w tę stronę... W schowku w aucie bezwzględne miejsce ma kilka ich płyt i zawsze zapierają dech w piersi...
pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei
czas zbiera żniwo
czy zarazem tworzy ludzi tak kreatywnych.... wątpie
ff
No niestety, kolejny świetny muzyk.
Poza tym co zrobił z The Doors, to bardzo podoba mi się Carmina Burana w jego opracowaniu.
I właśnie sobie leci u mnie.
"Nie mam problemów z piciem, no chyba że nie chcą podać mi drinka..." Tom Waits
Naprawdę nie wiem co napisać![]()
(
Niech mu swieci nad jego dusza...
Ray zawsze bedzie pod moja strzecha w postaci muzyki![]()
Nikon http://greg77.com/
Na początku lat 90. słyszałem w Trójce pewien kawałek.
Był początek lipca, wieczór.
Zakochałem się w ich muzyce w jednej chwili.
Miałem nadzieję, że prowadzący powie kto tak gra i śpiewa.
Powiedział.
Riders On The Storm, The Doors.
Miłość trwa do dzisiaj...
Skontaktuj się z nami