PDA

Zobacz pełną wersję : Anna German film



Patryk546
06-05-2013, 17:46
Witam!

Film zyskał dużą popularność w Polsce i w poszczególnych krajach. I chciałbym się zapytać jak wam się podobał i czy w ogóle ktoś go oglądał. Zapraszam do dyskusji.

jahu4
06-05-2013, 18:15
tandeta

Lena&TheShadow
06-05-2013, 20:30
Podobała nam się SIMKA (tak tak, przez K) z bezczelnie odciętym na słupkach dachem. Na jednym z odcinków widać jak po trzaśnięciu drzwiami te odbijają się od słupka i otwierają. Cóż, jak samochód się łamie wpół, to jak mają się dobrze zamykać?
Film teatralny, tandeta. Ale głos A.G. piękny jak zawsze.

bogdi64
06-05-2013, 20:38
no to jestem w "opozycji", dla mnie dobrze zrobiony serial, w dodatku w miarę zachowując realia, scenografię i rekwizyty, film oglądałem z przyjemnością (nie lubiąc twórczości pani Anny)

robin102
10-05-2013, 17:40
Bardzo mily film w odbiorze. Inny niż obecnie produkowane papki z zapadnej zagranicy. Duża dbałość o realia czasowe, choć o to nie mili trudno w tamtym kraju :) Kino rosyjskie jest fajne jak zdjęcia rosyjskich fotografów.
Polecam obejrzeć dziś nowy serial Mała Moskwa.

Art Erie
10-05-2013, 20:31
[..]Polecam obejrzeć dziś nowy serial Mała Moskwa.

Film jest oparty na autentyczne historii, a co rok w listopadzie na grobie głównej bohaterki ludzie świecą setki zniczy.

bogdi64
10-05-2013, 21:04
.......
Polecam obejrzeć dziś nowy serial Mała Moskwa.
to ten sam reżyser ..., a film wart naprawdę obejrzenia, a w przygotowaniu :)

http://www.filmweb.pl/film/Fotograf-2013-666870