Zobacz pełną wersję : [ Portret ] Natalia
Cześć,
poniżej kilka zdjęć mojej lubej, które poczyniłem wczoraj. Zapraszam do oceny :-)
1.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img708.imageshack.us/img708/1346/okidoki.jpg)
2.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img833.imageshack.us/img833/9621/dsc1008iv.jpg)
3.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img109.imageshack.us/img109/1548/89011182.jpg)
4.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img15.imageshack.us/img15/8943/dsc1019o.jpg)
Na koniec mały bonus, odstający od serii:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img560.imageshack.us/img560/8448/wczorajd.jpg)
MarcinElb
06-04-2013, 18:36
Moim zdaniem lewa dłoń modelki psuje efekt.
Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2
pewnie chodzi o ostatnie zdjęcie :) - lewa ręka troche może niefortunnie ułożona i przy takim kadrze masywnie wyszły nogi - co jak widac na wcześniejszych zdjęciach nie jest prawdą ;).
Zwróć uwagę następnym razem na ułożenie nóg - np na 1 zdjęciu takie równoległe ustawienie stóp i to jeszcze z kolanami pod kątem prostym wygląda dziwnie - wystarczyło poporosic zeby ustawiła jedną stopę przed drugą i dodatkow przednią oparła na obcasie a tylną na palcach i gwarantuje że od razu zdjęcie nabrało by innego smaku :), tutaj tez lewa dłoń niepotrzebnie się schowała - przełożona na udo od strony aparatu...... ;) - no ale następnym razem na pewno dopilnujesz szczegółów ;)
pozdrawiam
josephebeloki
07-04-2013, 11:42
No modelka ideał...
2,3,4 fajne, reszta do mnie nie przemawia.
MarcinElb
07-04-2013, 12:36
NA którym zdjęciu?
Szczególnie na jedynce.
Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2
Wydaje mi się, że bonus odstaje w bardzo ciekawym kierunku, poszedł bym nieco dalej w tamtą stronę. Chociaż pozostałe też są fajne, bardzo fajna dziewczyna:)
wholenuts
07-04-2013, 22:18
Kiepska ze mnie modelka :D
1,4 i bonus najciekawsze.
Na 1 faktycznie (za Pelo) jakby nad stopami popracować, poza byłaby w pełni udana.
Ad 4 na układ dłoni zawsze trza uważać, to fakt :). Akurat na tej fotografii "góra" - spojrzenie, oczy i włosy robią swoje, więc ja osobiście tych dłoni nie widzę. Spróbuj może to jakoś przekadrować, to się nie będą czepiać :P
Kiepska ze mnie modelka :D
Skromność to pozytywna cecha, lecz w przypadku w/w zdjęć nie masz za bardzo powodów do wypowiadania takiej radykalnej opinii... Najważniejsze że są chęci do współpracy z fotografem + cierpliwość (jednego i drugiego jak najwięcej życzę). Będzie fun, a reszta jest do ogarnięcia ;)
Do tego, co powiedział Pelo dorzucę tylko, że osobiście drażni mnie taki szczegół jak resztki śniegu na butach. Wiem, ze ciężko coś takiego przewidzieć i chodzić z miotełką, ale mi to się rzuca w oczy. Poza tym podoba mi się obróbka i naturalność modelki.
Marinelle
09-04-2013, 11:48
Jak dla mnie ciut za duża saturacja blue, zwłaszcza na dżinsach, ale ogółem sesja udana, jedynka najlepsza, a modelka świetna:)
osobiście drażni mnie taki szczegół jak resztki śniegu na butach
też na to zwróciłem uwagę! ale to drobne niedoróbki, mnie się zdjęcia bardzo podobają...
Kiepska ze mnie modelka :D
...a modelka jeszcze bardziej! :)
Więcej takich jak to ostatnie ćwicz i pokazuj ;-) a z ciekawości rzuciłem okiem na inne Twoje zdjęcia i... wiele wywowało efekt WOW. Gratz!
nied0bry
09-04-2013, 12:48
Kiepska ze mnie modelka :D
Nie przesadzaj...
A'propos obecnych zdjęć, to rzeczywiście, saturacja 'odrobinę' za mocna. Chyba, że chodziło o 'wyciągnięcie' koloru ust na 1-4, ale to można było osiągnąć inaczej...
pozdr,
kris
Dziękuję za wszystkie cenne uwagi.
Co do saturacji, wszystko zależy od monitora, na monitorze, na którym obrabiam nasycenie niebieskości jest ok. Na komputerze, który mam w firmie wygląda to faktycznie nieco gorzej, bardziej kontrastowo.
Modelka bardzo fotogeniczna, choć ona sama w to nie wierzy :-)
podoba się set (a i modelka zacna) ;-)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.