Zobacz pełną wersję : [ Portret ] Mama z Synem
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img33.imageshack.us/img33/1462/dsc4219r.jpg)
Winieta kompletnie zbędna :)
militarius
28-03-2013, 13:31
do albumu ;)
macko.mk
28-03-2013, 13:35
Jak dla mnie to zdjęcie nadaje się jedynie to domowego albumu. Kiepskie światło, kadr bez szału, twarze jakieś takie sine się wydają (tak to przynajmniej wygląda na zwykłym monitorze u mnie w pracy) i do tego ta winieta. Jestem na nie.
easterling
28-03-2013, 13:44
Jak dla mnie to zdjęcie nadaje się jedynie to domowego albumu. Kiepskie światło, kadr bez szału, twarze jakieś takie sine się wydają (tak to przynajmniej wygląda na zwykłym monitorze u mnie w pracy) i do tego ta winieta. Jestem na nie.
Dlaczego to światło jest wg ciebie kiepskie i kadr jest bez szału?
Na moim eizo kolory są w porządku - nie widzę żadnych zasinień. Saturacja mała, ale przez to jest lepszy klimat i nie wygląda jak jpeg z małpki. Ładne rozmycie tła i wydobycie mamy i synka na pierwszy plan jak najbardziej na plus. Jedyne czego bym się pozbył to ta biała winieta.
szymon708
28-03-2013, 15:01
Kolejny raz zastanawia mnie fakt ISO 640 czas 1/800 ... Chyba, że chciało się uzyskać efekt brzydkiego szumu. Światło nawet nie jest kiepskie. Jego po prostu brakuje. nie ma ! Kompletna klapa. Kadrowo też słabo. A obróbka woła o pomstę do nieba. Zmasakrowane zdjęcie. MZ nawet nie nadaje się do domowego albumu.
Patryk546
31-03-2013, 09:12
Nom winietka nie potrzeba. Wystarczyło by czyste tło bez przeróbki. Ale jakiś klimat jest na focie i to się liczy!
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.