Zobacz pełną wersję : Raw
Witam mam nikona d5100 i nie wiem w jakim programie otworzyć i przerobić RAW .Prosiłabym o pomoc !!!
http://www.nikonimglib.com/nefcodec/ dodatkowo zeby otwieraly sie miniaturki w eksploratorze plikow.
malwinka
08-04-2013, 00:40
w photoshopie i gimpie (darmowy) też otworzysz
MrGzimski
09-04-2013, 22:03
a co powiecie o Lightroom'ie ? kiedyś używałem...
w photoshopie cs3 mi nie otwiera
Bo potrzebny jest nowszy ACR, który współpracował z wersją CS5 i wyżej albo konwersja RAW na DNG.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.