Witam mam nikona d5100 i nie wiem w jakim programie otworzyć i przerobić RAW .Prosiłabym o pomoc !!!
Szukaj
Witam mam nikona d5100 i nie wiem w jakim programie otworzyć i przerobić RAW .Prosiłabym o pomoc !!!
Nikon ViewNX2
Nie usunięto podpisu, ponieważ użytkownik nie posiadał linku do strony komercyjnej.
http://www.nikonimglib.com/nefcodec/ dodatkowo zeby otwieraly sie miniaturki w eksploratorze plikow.
FujiFilm X10, Manfrotto mt190XPRO3, Pixel King Pro+X
w photoshopie i gimpie (darmowy) też otworzysz
Raw Therapee
Coś tam, coś tam .... i jeszcze troszkę ....
a co powiecie o Lightroom'ie ? kiedyś używałem...
Bo potrzebny jest nowszy ACR, który współpracował z wersją CS5 i wyżej albo konwersja RAW na DNG.
Nie usunięto podpisu, ponieważ użytkownik nie posiadał linku do strony komercyjnej.
Skontaktuj się z nami