PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z D300



H1TM4N1500
16-02-2013, 17:53
Otóż sprawa jest taka że kolega ma wyżej wymieniony aparat. Problem z nim opisał mi tak:

naładowany na maxa i za 5 min zero baterii
trzbea wyłączyć i włączyć
nową kupiłem
i nie raz robi czarne zdjęcia

Co mogło się stać z aparatem ??

barracuda
16-02-2013, 18:05
Może niech kolega opisze to tak, żeby dało się zrozumieć.

H1TM4N1500
16-02-2013, 18:24
W środę będę miał ten aparat i sam postaram się opisać problem.

boeing
16-02-2013, 20:17
naładowany na maxa i za 5 min zero baterii


Takie zachowanie sprzętu elektronicznego miałem przy telefonie który sobie zanurkował. Może aparacik też pływał? ;)

hostman22
17-02-2013, 01:13
pytanie też jakie bateria oryginał czy zamiennik...