Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Problem z D300

  1. #1

    Domyślnie Problem z D300

    Otóż sprawa jest taka że kolega ma wyżej wymieniony aparat. Problem z nim opisał mi tak:

    naładowany na maxa i za 5 min zero baterii
    trzbea wyłączyć i włączyć
    nową kupiłem
    i nie raz robi czarne zdjęcia

    Co mogło się stać z aparatem ??
    D300/0 + N18-55 + N55-200 + N35/1.8G + N50/1.8G + Tokina 135/2.8 + SB-700 + SB-26 i kilka innych manualnych szkiełek.
    Porst reflex C-TL + Porst 55/2.8 + Pentacon 200/4

  2. #2

    Domyślnie

    Może niech kolega opisze to tak, żeby dało się zrozumieć.
    pozdrawiam
    Tomek

  3. #3

    Domyślnie

    W środę będę miał ten aparat i sam postaram się opisać problem.
    D300/0 + N18-55 + N55-200 + N35/1.8G + N50/1.8G + Tokina 135/2.8 + SB-700 + SB-26 i kilka innych manualnych szkiełek.
    Porst reflex C-TL + Porst 55/2.8 + Pentacon 200/4

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez H1TM4N1500 Zobacz posta
    naładowany na maxa i za 5 min zero baterii
    Takie zachowanie sprzętu elektronicznego miałem przy telefonie który sobie zanurkował. Może aparacik też pływał?
    ---------
    Pozdarwiam,
    kolekcjoner słoików

  5. #5

    Domyślnie

    pytanie też jakie bateria oryginał czy zamiennik...
    A7mk2 Zeiss 24-70/4 Sony G 70-200/4 v35/1.4,v50/1.1 FM2 Z50/1.4

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •