PDA

Zobacz pełną wersję : kwarantanna



Tomek Konopka
16-02-2013, 02:14
ile trwa kwarantanna ? pytam tu bo nie mogę wysłać pm, mam ją już sporo kilka miesięcy ( za wpisywanie własnej www do stopki ) i nie mogę ani szukać w szukajce ani też wysyłać pm .Wspaniale, pewnie trzeba by było założyć nowe konto na żonę lub dzieci aby mieć pełny dostęp do forum.

.:Gerard:.
16-02-2013, 02:27
ale ja tez mam i wiele innych własne www. w stopce i jakoś kwarantanny nie mam, nie widziałem jakiegoś regulaminu na ten temat, nic nie sprzedaje ani nie reklamuje to dla czego miało by być zabronione, musiałeś coś innego przeskrobać.

Tomek Konopka
16-02-2013, 02:29
hehe no to pewnie Ci usuną zaraz ;) nic nie przeskrobałem więcej

.:Gerard:.
16-02-2013, 02:32
przecież mam ja z 2-3 miesiące i nikt mi nie zwrócił uwagi ze nie można.

Tomek Konopka
16-02-2013, 02:34
za to się tu płaci

sea21
16-02-2013, 02:35
ile trwa kwarantanna ? pytam tu bo nie mogę wysłać pm, mam ją już sporo kilka miesięcy ( za wpisywanie własnej www do stopki ) i nie mogę ani szukać w szukajce ani też wysyłać pm .Wspaniale, pewnie trzeba by było założyć nowe konto na żonę lub dzieci aby mieć pełny dostęp do forum.
Kwarantanna nie ma ram czasowych. Niektórzy mają ją dożywotnio ;)
Usunięto Ci stopkę z adnotacją złamano regulamin. Olałeś to wpisując swoją stronę www na nowo. Później jakieś niepotrzebne teksty no i masz zablokowaną stopkę ;)

Tomek Konopka
16-02-2013, 02:36
i tak zostanie już na stałe ?

.:Gerard:.
16-02-2013, 02:39
z regulaminu wywnioskowałem ze : jeżeli twoja strona www jest do celów komercyjnych to się płaci.

sea21
16-02-2013, 02:40
Tego nie powiedziałem. Temat jest rzucony na tapetę. Ja sam nie mogę podjąć takiej decyzji tym bardziej że nie ja dawałem czapę ;)

ekonet
16-02-2013, 02:43
i tak zostanie już na stałe ?
Chyba nie tak dawno sugerowałem Ci coś tam...? ;)

FHR
16-02-2013, 02:46
No i pewna ważna kwestia... Czy żałujesz za swe grzechy, przepraszasz i obiecujesz poprawę?

Tomek Konopka
16-02-2013, 02:46
Chyba nie tak dawno sugerowałem Ci coś tam...? ;)

przecież napisałem że bardzo ale to bardzo lubię forum Nikoniarze :D mogę pokochać jak coś nawet ;-)


No i pewna ważna kwestia... Czy żałujesz za swe grzechy, przepraszasz i obiecujesz poprawę?

jak nie jak tak :D

ekonet
16-02-2013, 17:50
przecież napisałem że bardzo ale to bardzo lubię forum Nikoniarze :D mogę pokochać jak coś nawet ;-)
Dobrze wiesz, że oczekiwaliśmy raczej jakiejś poważnej deklaracji co do przestrzegania regulaminu i stosowania się do próśb moderatorów.

Tomek Konopka
16-02-2013, 18:17
Ja Tomek Konopka obiecuję przestrzegać regulamin forum Nikoniarze , będę już grzeczny :)

ekonet
16-02-2013, 18:48
Wolałbym coś szczerego. :)

Tomek Konopka
16-02-2013, 18:59
to jest bardzo szczere :)

arecki
16-02-2013, 19:16
ej no....wzruszyłem się :-P

Tomek Konopka
16-02-2013, 22:25
ej no....wzruszyłem się :-P

ludzie się wzruszają także przekaz był szczery a więc Panowie M proszę o zmianę koloru :)

ekonet
16-02-2013, 23:08
Ego te absolvo. Idź i więcej nie grzesz. ;)

Tomek Konopka
16-02-2013, 23:42
bardzo bardzo dziękować :)

ekonet
16-02-2013, 23:47
Powodzenia.