Zobacz pełną wersję : [ Sigma ] Sigma DP1 Merill- matryca Foveon
LeonardZelig
09-02-2022, 11:19
Na południu odwilż.
https://live.staticflickr.com/65535/51870297207_1f7b7b9fda_b.jpg
[QUOTE=LeonardZelig;4177261]Dla wszystkich miłośników koloru - Dąbrowa Górnicza Gołonóg.
...
to mi przypomina Łęknice, okolice Pogorii III,
bywam...
pozdrawiam
Jakby Ci to powiedzieć... Sigmy są specyficzne, nie będę ich chwalił, bo ostatnio tak mało ich na rynku wtórnym, że po co zwiększać popyt? Sam szukam DP1 Merill'a... Innymi słowy Sigmy są do duSZy... :wink: Zdrowych i spokojnych Świąt...
LeonardZelig
21-07-2022, 13:43
Wertuję sobie dysk i zdjęcia z Sigmy.
https://live.staticflickr.com/65535/52228876441_883cf3621f_b.jpg
Super.
To są właśnie te sigmowe chmurki, nie do podrobienia.
LeonardZelig
21-07-2022, 22:16
Fakt, niebo często wychodzi bardzo spektakularnie. Próbowałem używać tego aparatu z filtrem polaryzacyjnym, ale mam wrażenie graniczące z pewnością, że więcej on psuje nić pomaga (czyli odwrotnie niż w przypadku standardowych matryc).
https://live.staticflickr.com/65535/52231539035_b769625f96_b.jpg
LeonardZelig
27-09-2022, 07:24
https://live.staticflickr.com/65535/52385293025_aaf47e16fd_b.jpg
LeonardZelig
26-08-2023, 12:42
Baška, Chorwacja.
75198
LeonardZelig
31-08-2023, 07:28
Baška, Chorwacja.
75294
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.