PDA

Zobacz pełną wersję : [ Sigma ] Sigma DP1 Merill- matryca Foveon



Strony : 1 [2]

LeonardZelig
09-02-2022, 11:19
Na południu odwilż.

https://live.staticflickr.com/65535/51870297207_1f7b7b9fda_b.jpg

Pilot1
11-03-2022, 18:08
[QUOTE=LeonardZelig;4177261]Dla wszystkich miłośników koloru - Dąbrowa Górnicza Gołonóg.

...
to mi przypomina Łęknice, okolice Pogorii III,
bywam...
pozdrawiam

pmpmwd
17-04-2022, 13:02
Jakby Ci to powiedzieć... Sigmy są specyficzne, nie będę ich chwalił, bo ostatnio tak mało ich na rynku wtórnym, że po co zwiększać popyt? Sam szukam DP1 Merill'a... Innymi słowy Sigmy są do duSZy... :wink: Zdrowych i spokojnych Świąt...

LeonardZelig
21-07-2022, 13:43
Wertuję sobie dysk i zdjęcia z Sigmy.

https://live.staticflickr.com/65535/52228876441_883cf3621f_b.jpg

Ligo
21-07-2022, 20:38
Super.
To są właśnie te sigmowe chmurki, nie do podrobienia.

LeonardZelig
21-07-2022, 22:16
Fakt, niebo często wychodzi bardzo spektakularnie. Próbowałem używać tego aparatu z filtrem polaryzacyjnym, ale mam wrażenie graniczące z pewnością, że więcej on psuje nić pomaga (czyli odwrotnie niż w przypadku standardowych matryc).

https://live.staticflickr.com/65535/52231539035_b769625f96_b.jpg

LeonardZelig
27-09-2022, 07:24
https://live.staticflickr.com/65535/52385293025_aaf47e16fd_b.jpg

LeonardZelig
26-08-2023, 12:42
Baška, Chorwacja.

75198

LeonardZelig
31-08-2023, 07:28
Baška, Chorwacja.

75294