PDA

Zobacz pełną wersję : reklama ;)



igoras1997
07-02-2013, 18:06
Nie wiem czy dobrze trafiłem z tematem.

rozwala mnie reklama sony na forum Nikona ;) a was?

kzkzg
07-02-2013, 18:08
To nie jest forum Nikona wiec nie wiem co cie tak bawi.

U-CUT
07-02-2013, 18:09
A jak bedzie reklama makaronu to nie bedzie Cie rozwalac?

pgaik
07-02-2013, 18:15
A jaką masz matrycę w swoim nikonie?

sokolnik
07-02-2013, 18:17
A jaką masz matrycę w swoim nikonie?


hehe dobre dobre :) brawo

igoras1997
07-02-2013, 18:19
Ja sam foce Sony-m ale siedzę tutaj, bo można się tutaj dużo nauczyć, pooglądać fajne foty.

Nie, reklama makaronu mnie nie rozwala- ale to tak samo jak by daclć na forum fanów mercedesa reklamę audi.

creep
07-02-2013, 20:13
Igoras, te reklamy pozycjonuje google, więc to jest pochodna tego czego kiedyś szukałeś i stron które odwiedzałeś - ostatnio szukałem noclegów na narty, często wyświetlają mi się propozycje apartamentów, szukałem biletów do Paryża- teraz mam baner z reklamą Air France... Narzekając na banery w zasadzie narzekasz na swoją działalność w sieci :)

Semati
07-02-2013, 21:11
Igoras, te reklamy pozycjonuje google, więc to jest pochodna tego czego kiedyś szukałeś i stron które odwiedzałeś - ostatnio szukałem noclegów na narty, często wyświetlają mi się propozycje apartamentów, szukałem biletów do Paryża- teraz mam baner z reklamą Air France... Narzekając na banery w zasadzie narzekasz na swoją działalność w sieci :)

Ooo to wiem czego szuka moja połowa........i nie wiem czy mi z tym dobrze( nieświadomość jest znacznie zdrowsza...)

swider
07-02-2013, 22:17
Igoras, te reklamy pozycjonuje google, więc to jest pochodna tego czego kiedyś szukałeś i stron które odwiedzałeś - ostatnio szukałem noclegów na narty, często wyświetlają mi się propozycje apartamentów, szukałem biletów do Paryża- teraz mam baner z reklamą Air France...
Tajemnica rozwiązana, nie ma się nad czym rozwodzić. ;)