Zobacz pełną wersję : reklama ;)
igoras1997
07-02-2013, 18:06
Nie wiem czy dobrze trafiłem z tematem.
rozwala mnie reklama sony na forum Nikona ;) a was?
To nie jest forum Nikona wiec nie wiem co cie tak bawi.
A jak bedzie reklama makaronu to nie bedzie Cie rozwalac?
A jaką masz matrycę w swoim nikonie?
sokolnik
07-02-2013, 18:17
A jaką masz matrycę w swoim nikonie?
hehe dobre dobre :) brawo
igoras1997
07-02-2013, 18:19
Ja sam foce Sony-m ale siedzę tutaj, bo można się tutaj dużo nauczyć, pooglądać fajne foty.
Nie, reklama makaronu mnie nie rozwala- ale to tak samo jak by daclć na forum fanów mercedesa reklamę audi.
Igoras, te reklamy pozycjonuje google, więc to jest pochodna tego czego kiedyś szukałeś i stron które odwiedzałeś - ostatnio szukałem noclegów na narty, często wyświetlają mi się propozycje apartamentów, szukałem biletów do Paryża- teraz mam baner z reklamą Air France... Narzekając na banery w zasadzie narzekasz na swoją działalność w sieci :)
Igoras, te reklamy pozycjonuje google, więc to jest pochodna tego czego kiedyś szukałeś i stron które odwiedzałeś - ostatnio szukałem noclegów na narty, często wyświetlają mi się propozycje apartamentów, szukałem biletów do Paryża- teraz mam baner z reklamą Air France... Narzekając na banery w zasadzie narzekasz na swoją działalność w sieci :)
Ooo to wiem czego szuka moja połowa........i nie wiem czy mi z tym dobrze( nieświadomość jest znacznie zdrowsza...)
Igoras, te reklamy pozycjonuje google, więc to jest pochodna tego czego kiedyś szukałeś i stron które odwiedzałeś - ostatnio szukałem noclegów na narty, często wyświetlają mi się propozycje apartamentów, szukałem biletów do Paryża- teraz mam baner z reklamą Air France...
Tajemnica rozwiązana, nie ma się nad czym rozwodzić. ;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.