Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: reklama ;)

  1. #1

    Domyślnie reklama ;)

    Nie wiem czy dobrze trafiłem z tematem.

    rozwala mnie reklama sony na forum Nikona a was?

  2. #2

    Domyślnie

    To nie jest forum Nikona wiec nie wiem co cie tak bawi.
    .

  3. #3

    Domyślnie

    A jak bedzie reklama makaronu to nie bedzie Cie rozwalac?
    out of the body
    OM10+S28-70

  4. #4

    Domyślnie

    A jaką masz matrycę w swoim nikonie?
    pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pgaik Zobacz posta
    A jaką masz matrycę w swoim nikonie?

    hehe dobre dobre brawo
    Z8 | S 24 1.4 ART | 35+50+135 1.8 S | FTZ II | SB700
    Było D90 | D7100 | 2 x D750 | Z6 II

  6. #6

    Domyślnie

    Ja sam foce Sony-m ale siedzę tutaj, bo można się tutaj dużo nauczyć, pooglądać fajne foty.

    Nie, reklama makaronu mnie nie rozwala- ale to tak samo jak by daclć na forum fanów mercedesa reklamę audi.

  7. #7

    Domyślnie

    Igoras, te reklamy pozycjonuje google, więc to jest pochodna tego czego kiedyś szukałeś i stron które odwiedzałeś - ostatnio szukałem noclegów na narty, często wyświetlają mi się propozycje apartamentów, szukałem biletów do Paryża- teraz mam baner z reklamą Air France... Narzekając na banery w zasadzie narzekasz na swoją działalność w sieci

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez creep Zobacz posta
    Igoras, te reklamy pozycjonuje google, więc to jest pochodna tego czego kiedyś szukałeś i stron które odwiedzałeś - ostatnio szukałem noclegów na narty, często wyświetlają mi się propozycje apartamentów, szukałem biletów do Paryża- teraz mam baner z reklamą Air France... Narzekając na banery w zasadzie narzekasz na swoją działalność w sieci
    Ooo to wiem czego szuka moja połowa........i nie wiem czy mi z tym dobrze( nieświadomość jest znacznie zdrowsza...)
    Mężczyźni rozwijają się do 5 roku życia, a później TYLKO rosną..

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez creep Zobacz posta
    Igoras, te reklamy pozycjonuje google, więc to jest pochodna tego czego kiedyś szukałeś i stron które odwiedzałeś - ostatnio szukałem noclegów na narty, często wyświetlają mi się propozycje apartamentów, szukałem biletów do Paryża- teraz mam baner z reklamą Air France...
    Tajemnica rozwiązana, nie ma się nad czym rozwodzić.
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •