PDA

Zobacz pełną wersję : Edycja plikow mp3



stachmuszel
06-01-2013, 10:36
Witam serdecznie!
Mam pytanie. Chcialbym z pliku mp3 wyciac fragment materialu muzycznego i zapisac go do osobnego pliku. Jakiego narzedzia uzyc? Najlepiej prostego i darmowego.
Wdzieczny bede za rady.
Pozdr.

konopia
06-01-2013, 10:46
Audacity najszybciej dostęþne i darmowe, ustaw znaczniki A i B i tnij.
a jeśli masz dostęp do linuxa to "mp3splt".

wukaem
06-01-2013, 11:52
Audacity to kombajn. Do samego cięcia spróbuj mp3DirectCut: http://www.portablefreeware.com/index.php?id=91

marki
06-01-2013, 14:08
Lub MP3 Knife.

m737
06-01-2013, 15:39
sporadycznie jak potrzebowałem używałem MusiCutter - mały, prosty, free

sibelio
06-01-2013, 19:29
Audacity jest proste małe i nawet przyjemne - ja do takich rzeczy używałem swego czasu Cool Edita :D