Witam serdecznie!
Mam pytanie. Chcialbym z pliku mp3 wyciac fragment materialu muzycznego i zapisac go do osobnego pliku. Jakiego narzedzia uzyc? Najlepiej prostego i darmowego.
Wdzieczny bede za rady.
Pozdr.
Szukaj
Witam serdecznie!
Mam pytanie. Chcialbym z pliku mp3 wyciac fragment materialu muzycznego i zapisac go do osobnego pliku. Jakiego narzedzia uzyc? Najlepiej prostego i darmowego.
Wdzieczny bede za rady.
Pozdr.
Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko
Skontaktuj się z nami