PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie do Canonierów



DonChristopherus
20-12-2012, 11:30
Witam serdecznie

Tym razem moje pytanie kieruję do Canonierów.
Powiedzcie mi proszę, czy Canon oferuję jakiegoś budżetowego spacer-zooma o dużym zakresie ogniskowych? Coś w stylu 18-200/250.
W miarę przyzwoity optycznie i nie drogi;) Szkiełko ma być do Canona 550D (chyba) i ma stanowić 2 kitowe obiektywy Canona (18-55+55-250). Chciałbym więc, aby to szkło optycznie nie wypadało gorzej niż te 2;)
Cena: hmm ciężko powiedzieć - za używkę powiedzmy do 1500zł

Pozdrawiam i czekam na jakieś sugestie

gavin
20-12-2012, 11:32
EF-s 18-200 IS

qbic
20-12-2012, 11:34
DC - mam nadzieje że zdajesz sobie sprawę iż takie obiektywy realnie dają około 5-6 mpix rozdzielczości.

gavin
20-12-2012, 11:45
2Mpx każdemu powinno wystarczyć ;)

MariuszJ
20-12-2012, 11:45
http://www.canon-board.info/testy-sprzetu-25/canon-ef-s-15-85-vs-18-200-a-58508/

DonChristopherus
22-12-2012, 19:37
To siostrzany aparat i dla niej także ta informacja.
Pytanie, czy to szkło warto w ogóle kupić?

MariuszJ
22-12-2012, 22:33
Ale które szkło? Swoją opinię na temat spacerzoomów Canona wyraziłem w wątku na CB. Moim zdaniem EFs 18-200 jest w kontekście swojej ceny znacznie lepszy niż malują to Optyczni.