Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2008
    Miasto
    Kraków\Frankfurt am Main
    Posty
    138

    Domyślnie Pytanie do Canonierów

    Witam serdecznie

    Tym razem moje pytanie kieruję do Canonierów.
    Powiedzcie mi proszę, czy Canon oferuję jakiegoś budżetowego spacer-zooma o dużym zakresie ogniskowych? Coś w stylu 18-200/250.
    W miarę przyzwoity optycznie i nie drogi Szkiełko ma być do Canona 550D (chyba) i ma stanowić 2 kitowe obiektywy Canona (18-55+55-250). Chciałbym więc, aby to szkło optycznie nie wypadało gorzej niż te 2
    Cena: hmm ciężko powiedzieć - za używkę powiedzmy do 1500zł

    Pozdrawiam i czekam na jakieś sugestie
    Nieogarnione jeszcze D200 + niewykorzystywane w pełni szkło.

  2. #2

    Domyślnie

    EF-s 18-200 IS

  3. #3

    Domyślnie

    DC - mam nadzieje że zdajesz sobie sprawę iż takie obiektywy realnie dają około 5-6 mpix rozdzielczości.

  4. #4

    Domyślnie

    2Mpx każdemu powinno wystarczyć

  5. #5

    posiadam plecaczek a w nim kliszaczek, tudzież teczkę a w niej cyfróweczkę | moje 500px

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2008
    Miasto
    Kraków\Frankfurt am Main
    Posty
    138

    Domyślnie

    To siostrzany aparat i dla niej także ta informacja.
    Pytanie, czy to szkło warto w ogóle kupić?
    Nieogarnione jeszcze D200 + niewykorzystywane w pełni szkło.

  7. #7

    Domyślnie

    Ale które szkło? Swoją opinię na temat spacerzoomów Canona wyraziłem w wątku na CB. Moim zdaniem EFs 18-200 jest w kontekście swojej ceny znacznie lepszy niż malują to Optyczni.

    posiadam plecaczek a w nim kliszaczek, tudzież teczkę a w niej cyfróweczkę | moje 500px

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •