PDA

Zobacz pełną wersję : Prezenty



ropusz
19-12-2012, 17:40
Mam pytanie co kupić nastolatce 13-14 lat, która nie ma żadnych zainteresowań? :)

kzkzg
19-12-2012, 18:17
kup jej ajfona, przynajmniej sie polansuje.

BsK1
19-12-2012, 19:20
kup jej ajfona, przynajmniej sie polansuje.

Ajfon do lansowania? dziwne, moze w Polsce to tak, ale za granica watpie.

Pyra001
19-12-2012, 19:21
Może książkę ?;)
Wiem. Przeginam ;)

kzkzg
19-12-2012, 19:23
Ajfon piszesz z duzej ale juz "polska" z małej?

to byla ironia z tym ajfonem, pewnie nie zauwazyles...

to czym tam na wyspach sie lansujecie?

jackrabbit
19-12-2012, 19:46
Ajfon piszesz z duzej ale juz "polska" z małej?

to byla ironia z tym ajfonem, pewnie nie zauwazyles...

to czym tam na wyspach sie lansujecie?

inteligencja i poczuciem humoru ;)

kronos28
19-12-2012, 20:11
...która nie ma żadnych zainteresowań? :)

:shock:

że jak?

ropusz
19-12-2012, 20:15
Tak to jest z dzisiejszą młodzieżą. Najszczęśliwsi jak im się komórkę na prepaida doładuje.

bart1
19-12-2012, 20:17
a jaki budżet ??

jackrabbit
19-12-2012, 20:21
moze hitachi magic wand? :mrgreen:

bognik
19-12-2012, 20:31
Kup jej coś do ubrania. Nie ma co kupować np. tabletu, skora młoda nie ma zainteresowań. Będzie tylko przesiadywać przy tablecie ... A może jakieś kosmetyki? Jakie, to nie wiem, bo nie wiem czego używa.

ASAHI
19-12-2012, 20:34
Kup jej tablet, młodzi lubią gadżety. Albo daj kasę, to sobie doładuje komórkę.

eristoff
19-12-2012, 21:10
nikona d7000 :D

Marek
19-12-2012, 21:17
Kup książkę. Albo książki.
To moje żelazne prezenty. Kupowałem, kupuję i będę kupował.

krzychun
19-12-2012, 21:38
Sprawdź jakich wykonawców ma zalajkowanych na fejsbuku i kup płytę.

Majek
20-12-2012, 00:41
Mam podobny przypadek w rodzinie...
Żeby nie cyrklować, czy się trafi w gusta, czy nie, to kupujemy po prostu bony podarunkowe z jakichś ciuchowych sieci.

Onsajt
20-12-2012, 01:22
Odetnij ją od elektronicznego gówna, którym większość się podnieca i wykup jej jakiś obóz.

sibelio
20-12-2012, 01:35
Odetnij ją od elektronicznego gówna, którym większość się podnieca i wykup jej jakiś obóz.

+1
Ja mam 13-letniego bratanka. Uzależniony od komputera że głowa boli.
Że nie miałem pomysłu to przeszedłem się dziś po księgarniach i kupiłem mu książkę Pałkiewicza pt. Syberia.
Może ciut za poważna, ale przynajmniej dowie się coś o świecie a wiek już odpowiedni na naukę życia i historii.

Wam też polecam taką metodę, jeszcze w fajnych promocja w Matrasie (akurat u mnie w mieście) mają albumy
z różnymi częściami świata, kontynentami, można czytać, długo oglądać, też się głęboko zastanawiałem czy nie kupić.

shaolin
20-12-2012, 04:20
Kup se piwo i ciesz sie dobrze zainwestowana kasa :twisted: Albo kup jej skarpetki, w koncu to tradycyjny swiateczny prezent :mrgreen:

!AGresT
20-12-2012, 08:31
Kup książkę. Albo książki.
To moje żelazne prezenty. Kupowałem, kupuję i będę kupował.

Kolegi syn do 12 roku życia nawet lektur patykiem nie dotykał.
Aż dostał książkę, która mu pasowała i teraz jest regularnym czytelnikiem.
Warto spróbować.

matomi
20-12-2012, 09:13
Kup jej łyżwy, ruch to zdrowie :)

6868
20-12-2012, 09:35
kup jej konia-ponoc jest w modzie

ropusz
20-12-2012, 17:18
Dziś w radio mowili, 50% ludzi nie czyta książek, a książka jest nr jeden na liście oczekiwanych prezentów. To o co chodzi?

bognik
20-12-2012, 17:22
A może kup jej jakąś książkę z przepisami (np. pieczenie i dekorowanie muffinek)? Może młoda jeszcze nie wie, że lubi piec :D

Majek
20-12-2012, 18:12
Dziś w radio mowili, 50% ludzi nie czyta książek, a książka jest nr jeden na liście oczekiwanych prezentów. To o co chodzi?

Tak mi się przypomniało:

7PQstnnLscU

:mrgreen:

otwieracz
21-12-2012, 00:40
+1
Ja mam 13-letniego bratanka. Uzależniony od komputera że głowa boli.
Że nie miałem pomysłu to przeszedłem się dziś po księgarniach i kupiłem mu książkę Pałkiewicza pt. Syberia.
Może ciut za poważna, ale przynajmniej dowie się coś o świecie


Popieram. Świetny prezent. Mam i polecam, szczególnie książki Pałkiewicza. Chociaż dla dziewczynki kupiłbym coś Pawlikowskiej.

kronos28
21-12-2012, 18:58
Dziś w radio mowili, 50% ludzi nie czyta książek, a książka jest nr jeden na liście oczekiwanych prezentów. To o co chodzi?

ładnie się na regale prezentują... Taki lansik i +10 do ynteligencji

Pomysł z tym obozem nie głupi. Może narciarski do spółki z rodzicami młodej i zanabędzie jakieś zainteresowanie...?

Rafał_Sz
21-12-2012, 19:55
Mam pytanie co kupić nastolatce 13-14 lat, która nie ma żadnych zainteresowań? :)
Oj, chyba już ma. ;)

ropusz
21-12-2012, 23:48
Chodzi mi o normalne zainteresowanie tzw. hobby.

sibelio
22-12-2012, 00:09
A zestaw do samodzielnego robienia biżuterii juz ma?
wiesz, takie pudło z przegródkami koraliki taki śmakie owaki i inne brylanty kolczyki itp w pudle :)

freefly
22-12-2012, 03:03
Jeśli nie ma żadnych zainteresowań, to tylko "Poradnik młodej matki", na wszelki wypadek.:wink: