Zobacz pełną wersję : Nikoniarze - SHOUT
Psychotrop
18-12-2012, 22:29
Ten jest nowszy, ładniejszy, szybszy i nie będą odklejać się w nim gumy.
Specjalnie dla shao: ą ę ó ł ż ź ś ć ń, Ą Ę Ó Ś Ł Ź Ż Ć Ń
A poniżej przykłady bardzo radosnej twórczości i niczym nieskrępowanej wyobraźni spamiarzy forumowych:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/12/avatarforump-1.jpg
źródło (http://img444.imageshack.us/img444/9864/avatarforump.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/12/trexjo-1.jpg
źródło (http://img853.imageshack.us/img853/1480/trexjo.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/12/coach2g-1.jpg
źródło (http://img9.imageshack.us/img9/1296/coach2g.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/12/14iela8-1.gif
źródło (http://i39.tinypic.com/14iela8.gif)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img442.imageshack.us/img442/8268/bognawmini.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img577.imageshack.us/img577/2673/gwiazda.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img707.imageshack.us/img707/1763/beznazwy1oas.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/12/misporwany1-1.jpg
źródło (http://img4.imageshack.us/img4/1875/misporwany1.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img528/9283/cat900.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img268/8364/choinkabig.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/12/ponczek-1.jpg
źródło (http://img809.imageshack.us/img809/4668/ponczek.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/12/borsukorzelpopraw-1.jpg
źródło (http://img31.imageshack.us/img31/1530/borsukorzelpopraw.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/12/borsukg-1.jpg
źródło (http://img191.imageshack.us/img191/8034/borsukg.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img692.imageshack.us/img692/9074/dscn0055a.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img834.imageshack.us/img834/3739/borysh.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/12/yf86-1.jpg
źródło (http://img9.imageshack.us/img9/1197/yf86.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/12/swietaj-1.jpg
źródło (http://imageshack.us/a/img809/3118/swietaj.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-photos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/t1/1899922_10200892719714128_1579821792_n.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/q77/s720x720/1966914_10153910919805650_114851053_n.jpg)
Czemu tutaj tak cicho w tym baraku? :)
Wszyscy radośnie wybiegli w plener zdjęcia robić :D
Rafał_Sz
01-06-2016, 11:54
Czemu tutaj tak cicho w tym baraku? :)
Bo Obama. ;)
Ja jestem chory, ptasia grypa lata w powietrzu, metro i pociag zainfekowane, a musze sie tym poruszac kazdego dnia do pracy... fak szyt!
A ja zdycham. Roboty tyle, że nie wiem kiedy odpocznę.
coach_lodz
02-06-2016, 08:08
Ja jestem chory, ptasia grypa lata w powietrzu, metro i pociag zainfekowane, a musze sie tym poruszac kazdego dnia do pracy... fak szyt!a to już nie rołwerem ?
Yo!
Ja pracuje 90km od domu wiec wole spedzic 1.5h w drodze, niz 3 w jedna strone. Poza tym jestem w treningu teraz i to by mi namieszalo w planach wiec rower jest grany jak wracam do domu.
coach_lodz
02-06-2016, 10:17
ale jakbyś codziennie jechał 180km rowerem to byłby szacun :)
ale jakbyś codziennie jechał 180km rowerem to byłby szacun :)
On dwieście trzaska w ramach rozgrzewki. ;)
a ja wyjechałem na urlop, i nie wracam
.:Gerard:.
02-06-2016, 21:02
To ja sobie wino otworze
Paablitos
06-06-2016, 20:04
A ja jestem.... juz myslalem, ze Szołtania przepadła.... jak Atlantyda
foto4deg
06-06-2016, 23:23
Łoo, rozruszało się towarzystwo :) Powitać :)
coach_lodz
08-06-2016, 08:34
i żeś wystraszył większość :)
Yo!
foto4deg
08-06-2016, 09:15
i żeś wystraszył większość :)
Yo!
W sensie, że Shao przytył? :p
Powitać!
coach_lodz
08-06-2016, 12:27
shao nie mógł przytyć, gdyż shao jest małym chińskim człowieczkiem :) i pracuje za miskę ryżu...
Przytylem teraz troche bo mialem grype wiec glownie jadlem (przy okazji kaszlac :twisted:). Ale zaraz wroce do mojej wyscigowej wagi wiec damy rade.
foto4deg
09-06-2016, 09:21
I to rozumiem! Forma ponad wszystko!
Powitać!
No chłopaki. Ostro idziecie...
Shao musimy pogadać jakoś..
Wolisz gg czy jednak messenger?
Ja tu rzadko kiedy zagladam ostatnio wiec jak cos to dzwon albo ten teges, GG nie odpalalem od miesiecy... FB tez nie, ani nic w sumie bo nie mam czasu. Najprosciej zadzwonic.
Rafał_Sz
17-06-2016, 12:56
Miłość w Shoucie kwitnie, jak miło. :D;)
Czee! :)
No. A ty co tam cicho siedzisz?
Zdziś to taki jest...
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/06/e18b3e71f585c00f82d666be7775533f-1.jpg
źródło (http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160621/e18b3e71f585c00f82d666be7775533f.jpg)
Wczoraj był lepszy
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/06/725c11e89e5109d4ad972a2f76b593b0-1.jpg
źródło (http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160621/725c11e89e5109d4ad972a2f76b593b0.jpg)
Rafał_Sz
21-06-2016, 07:42
Dzień jak co dzień, 8/4 etatu, potem tylko robota... :/
Czee! :)
Ja jak każdy uczciwy polak idę na 8 godzin
Od 8 do 8...
Co tam dziś?
U mnie środa.
Czarna_Offca
22-06-2016, 11:46
Eloooo :P
Buahaha :D Kto tu zawitał :mrgreen:
Czarna_Offca
22-06-2016, 12:43
Posłuchałam Cię xD
.:Gerard:.
22-06-2016, 15:09
Dopiero środa...., jeszcze tylko jutro i u mnie weekend :-)
coach_lodz
24-06-2016, 11:06
Jaka środa, ludzie ogarnijcie się! Jest zdecydowanie piątek.
Shao nadganiaj z robotą! :)
Rafał_Sz
24-06-2016, 11:22
Dżizas, nareszcie mam klimę w firmie! :D:D:D
Cze! :)
Masakra. Drugi dzień na delegacji roboczej...
coach_lodz
24-06-2016, 13:15
sionka, pamiętaj... w delegacji i po pijaku się nie liczy ;)
Powiedz to Oli... W cztery oczy...
myszospec
24-06-2016, 20:04
Nie namawiać kolegi do złego
Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
Rafał_Sz
24-06-2016, 20:41
A kto powiedział, że trzeba go namawiać?
;)
sionka, pamiętaj... w delegacji i po pijaku się nie liczy ;)
i w Madrycie ;)
Paablitos
24-06-2016, 22:00
Witaj Ela :D
Miło Cię widzieć :)
Co u Ciebie? :D
- - - - kolejny post - - - - - -
Ale żeśmy ostatnio z Borsukiem porządzili na mieście :)
I zaje... bardzo fajnie sie tak spotkac :D
Boryszuk
25-06-2016, 05:32
No fajnie fajnie. Kark to do dzisiaj mnie boli. Wczoraj za to udało mi się spotkać z naszym misiem grammar-nazisiem Ekonetem. I też było sympatycznie choć szkoda, że tak krótko.
coach_lodz
27-06-2016, 06:35
Tak się wszyscy spotykają to ja się chyba kopsnę do shao zobaczyć czy nadal taki gruby ;)
Możemy coś wziąć w podręczny
coach_lodz
27-06-2016, 07:20
kota na przegryzkę :P
Chyba ciebie kotu na Przegryzkę
coach_lodz
27-06-2016, 07:35
to musiałby być taki kot z zoo... w paski albo z grzywką :P
Nasz w paski wystarczy. Jak coś nie tak to użyje broni biologicznej!
ale dzisiaj luzy na mieście. Dojechałem w 15 minut. Nie zdążyłem wysłuchać wiadomości o 8.
A u mnie na wsi kibel straszny. Dawno tak nie stałem.
No bo wszyscy wyjechali na wieś ;)
Też tak pomyślałem. Choć ta wieś mało malownicza była
coach_lodz
27-06-2016, 08:37
ja to nie wiem, bo ja jeżdżę do pracy o tak nieludzkiej godzinie, że dłużej niż 10 minut to jak jakiś armageddon jest...
coach_lodz
27-06-2016, 08:54
eee mam po prostu kozacki dojazd do roboty :) i do tego pracuję od 6:30 do 14:30... czyli omijam godziny szczytu.
Siona. Plan na jesień
Barcelona
Alicante
Neapol
plus coś ciepłego na 1 grudnia
Kurde. Ja się nie mogę zebrać. Muszę to ruszyć w końcu ale nie mam siły. Ta Barcelona wygląda w sumie ok. A potencjalnie termin o tydzień wcześniej?
Barcelona w terminach 21-25 lub 14-18.09
Obserwuję ceny
ale dzisiaj luzy na mieście. Dojechałem w 15 minut. Nie zdążyłem wysłuchać wiadomości o 8.
Chyba już studentów ubyło, daje się to odczuć. ;)
Paablitos
27-06-2016, 19:15
... i do tego pracuję od 6:30 do 14:30...
Leser ... takiemu to dobrze.
coach_lodz
28-06-2016, 06:46
Yo!
człowiek trochę pośpi w pracy i od razu, że leser... ;)
sionka, pamiętaj... w delegacji i po pijaku się nie liczy ;)
Nie znasz się - gol strzelony na wyjeździe liczy się podwójnie. ;)
Paablitos
29-06-2016, 19:51
człowiek trochę pośpi w pracy i od razu, że leser... ;)
Bez pracy nie ma coach'y.... tfu... kołaczy.... ;)
coach_lodz
30-06-2016, 09:25
Yoooo!
Ola chyba przeczytała wiadomości, bo siona zniknął ;)
Rafał_Sz
30-06-2016, 10:04
Albo nas posłuchał. ;)
Rafał_Sz
30-06-2016, 11:53
Zaliczając po drodze kolejne punkty podróży. ;)
Jeszcze chyba nie idzie...
Idzie
Nie słyszeliście o zniszczeniach talibanu?
autostrada śmierci, słyszeliśmy. Tylko uważaj w Indiach. Tam się modlą do steków.
Pójdę na około. Mongolia niech się boi!
Rafał_Sz
30-06-2016, 14:35
No fajnie, tylko Shao już taki młody nie jest. ;)
Doczeka
Będę u niego w październiku
coach_lodz
01-07-2016, 10:44
może nie doczekać ;)
mówią, że w telewizorni nuda a tu takie sztuczki ...
https://vimeo.com/173138941
:lol:
może nie doczekać ;)
Wystarczy, ze doczekam Ciebie. Potem moge umierac.
coach_lodz
06-07-2016, 08:38
ej bo prychnąłem kawą :D
Ostatnio w ogóle się nie nudzę
sokolnik
10-07-2016, 22:44
uwaga ogłoszenia parafialne :) :
przeprowadziłem się do Gdyni :)
Boryszuk
10-07-2016, 22:48
Tam wania śledziem
sokolnik
10-07-2016, 23:33
nie jest źle :)
Git.
Prywata...
Kto mi zrobi prosty projekt w Corelu?
Dla umierającego obsługiwać max 10 minut.
Wykrój do plazmy.
Tam wania śledziem
A z borsuków jest dobry gulasz :mrgreen:
Rafał_Sz
11-07-2016, 09:59
Tam wania śledziem
Są tam też porządne dziewczyny.
Git.
Prywata...
Kto mi zrobi prosty projekt w Corelu?
Dla umierającego obsługiwać max 10 minut.
Wykrój do plazmy.
Dawaj gadkę na FB to Ci ogarnę. Tylko, że ja nie umieram. ;)
coach_lodz
12-07-2016, 10:29
porządne dziewczyny.
trudno... ;)
trudno... ;)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
https://youtu.be/m9rVu9I9GSE
:D
Właśnie uświadomiłem sobie, jakim jestem frajerem. Piątek wieczór, rodzina wyjechała, wolna chata, a ja siedzę samotnie w czterech ścianach i sprzątam :(
A do mnie coach jedzie, a do Was nie! :twisted:
A do mnie coach jedzie, a do Was nie! :twisted:
Twoja strata :twisted:
Teraz jedzie do Ciebie :twisted: 22km z buta w 40-45st upale wczoraj zrobilismy ale bylo warto.
Twardo. My też wczoraj 20.
A my prawie 2000 po lewej stronie wąskich górskich dróg.
Cze Chłopaki!
Boryszuk
24-07-2016, 12:19
O, ja wczoraj zrobiłem 300 po lewej stronie nadmorskich dróg. Gdzie Cię wywiało Wykrzykniku Agreście?
Mamę conieco
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/07/b5e37685205e11c02b8a431441b0e653-1.jpg
źródło (http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160724/b5e37685205e11c02b8a431441b0e653.jpg)
Boryszuk
24-07-2016, 23:01
Ładna sałatka
Moj ulubiony deser.
EDIT: coach doleconys?
coach_lodz
25-07-2016, 07:46
Yo melduję się w domku :)
shao rulz! szanghaj rulz!
shao rulz! szanghaj rulz!
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
coach_lodz
25-07-2016, 09:55
tak... niestety do tego doszło :D
Tak bylo, jest i bedzie. Spytaj siony. :twisted:
Gdzie Cię wywiało Wykrzykniku Agreście?
Do Szkocyji wybyliśmy się urlopować.
Piknie tam mają. Hagis dobry Navis wysoki i inne atrakcje.
Dziś pierwszy dzień w pracy, próbuję ogarnąć rzeczywistość.
coach_lodz
25-07-2016, 19:59
Jeśli byłeś odwiedzać też destylarnie, ogarnianie rzeczywistości może okazać się trudniejsze niż przypuszczasz :D*
*oparte na własnych doświadczeniach
Paablitos
07-08-2016, 19:32
Ej... to kto w koncu zdobyl brazwy medal, Rafał czy Majka?
;) :D
Nie wiem. może czasem być, że oboje.
W dzisiejszych czasach nigdy nie wiadomo :razz:
Czarna_Offca
07-08-2016, 21:48
Ej... to kto w koncu zdobyl brazwy medal, Rafał czy Majka?
;) :D
Majka Rafała :)
Sie tu nic ostatnio nie dzieje, odkopię i spamnę ;)
"Ladies and gentlemen, boys and girls, children of all ages" jeśli komuś się nudzi, nie ma co zrobić z wolnym czasem lub ma ochote troche pokombinować, zapraszamy: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=274577
Temat wakacyjny, dla urlopujących nad wodą, lub śmigająych w jej strugach ;)
A teraz wracamy do standardowego programu cafe :mrgreen:
Nawet nie musze siebie cytować :D
Daliście czadu, padł rekord nadesłanych prac, mam wrażenie, ze również dzięki wcześniejszemu postowi ;) A są wakacje, urlopy i inne kalejdoskopy i nie wszyscy w takiej ilości siedzą na forum ;)
Mamy już głosowanie: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=274854
Wpadać, głosować i moze tym razem padnie rekord w ilości oddanych głosów ;)
zbyszekD7000
19-08-2016, 12:25
O, o, o, właśnie zapraszamy do zagłosowania na 5 fajnych prac :)
A sie pobawie w górnika i odkopie wątek :D Może ktoś coś skrobnie ;)
<skrobu, skrobu, skrobu> ;)
Dzieńdoberek,
serdecznie Was pozdrawiam. :)
Kto? Gdzie? Bać się czy cieszyć?
Kazik. W Katowicach. Ja się cieszę.
Kaziu! Mistrzu rękodzieła wszelakiego...
Łoo matko! Uon żyje!
Kazik. W Katowicach. Ja się cieszę.
Cześć! :D Też się cieszę, że Cię tu widzę. :)
Kaziu! Mistrzu rękodzieła wszelakiego...
Hejka! :) Mistrzu Smakowitego Co Nieco (widziałem zdjęcie z lipca) :D
KAZIOOOORRRR!
Elo joł!
Jutro jade do Anji, trzymajcie kciuki, jak nie wroce to milo bylo, spasiba!
coach_lodz
12-09-2016, 09:34
Nie odpisał, to pewnie nie wrócił ;) A dobry był z niego herbatnik!
Ty ostatnio też mało komunikatywny.
UOOOT?
Nie odpisalem bo zapomnialem, pracuje i nie mam czasu :cry:
Jazda na rowerze to nie praca.
Monetyzacja hobby to nic złego ;)
coach_lodz
12-09-2016, 13:37
Ja nie uczestniczę w życiu shouta, bo widziałem shao i nadal nie mogę się otrząsnąć... ;)
Rafał_Sz
12-09-2016, 16:27
A co ma powiedzieć Shao, jak widzi siebie codziennie? ;)
A co ma powiedzieć Shao, jak widzi siebie codziennie? ;)
Hartkor :mrgreen:
Jazda na rowerze to nie praca.
Niestety jazdy na rowerze to w tym wszystkim najmniej, ale juz niedlugo... :twisted:
Niestety jazdy na rowerze to w tym wszystkim najmniej, ale juz niedlugo... :twisted:
Tylko pedałujesz i zapylasz? :twisted:
Ciebie zapyle jak bedziesz fikal!
sionski dzieki za kartke! Na szczescie w koncu jakies laski na focie, a nie wieloryb w locie :twisted:
A gdzie fota kartki na lodówce?
Lodowka w domu, moze Ci zrobie jak bedziesz grzeczny.
To jak wroce to dostaniesz fote bo jestem w robocie dzisiaj.
Super! Musimy pogadać... Daj znać jak będziesz już w domu.
Jak bede w domu to ide na rower, ale mozesz zadzwonic kolo mojej 22 czy cos.
Za pozno, bo juz 23 i ide spac bo musze rano zapitalac do roboty.
Masz fote:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/09/WEPsQ0-1.jpg
źródło (http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/924/WEPsQ0.jpg)
To mi się widzi. Tym razem to nawet szybko doszło. Widać listowy przywykł
Nastepnym razem kadruj troche w bok... :twisted:
coach_lodz
19-09-2016, 08:30
siona na lodówce... wojna będzie...
coach_lodz
19-09-2016, 09:08
hmmm trzeba by mieć sporą lodówkę :)
O! Shao żuje różową gumę ;)
Jak se coach zasłużysz to może też kiedyś dostaniesz... Trochę ludzi dostaje. Z wakacji poszło prawie 30.
coach zasluzyl jak do mnie przyjechal.
coach_lodz
19-09-2016, 11:38
mam nadzieję, że jeszcze kiedyś Cię odwiedzę :)
SAS ma promocję w swoje urodziny. Pekin za niecałe 1400 zł :)
coach_lodz
19-09-2016, 13:03
ale w Pekinie nie ma Shao...
Z Warszawy do Szanghaju przez Wiedeń za 2000zł...
Albo 5.5 pociagiem.
A rowerem?
Albo 5.5 pociagiem.
Kusisz ;)
A rowerem?
Dla mnie jakies 3 dni, dla Was pewnie z 3 tygodnie :twisted:
coach_lodz
20-09-2016, 07:26
shaolin aka Lans Arm Strong :D
Będzie pedałował rencmi? :D
Powitać ;)
shaolin aka Lans Arm Strong :D
Single arm? :twisted: :twisted: :mrgreen:
Chyba Ty brodaczu monachijski coachinski! :twisted:
coach_lodz
20-09-2016, 09:06
Monachiński :D
Za krotko byles, zeby byc monachinski... nawet monochinski! Stereochinski!
coach_lodz
20-09-2016, 09:47
krótko ale intensywnie :)
Biorac pod uwage ile miales towaru ze soba to bardzo intensywnie, zwlaszcza w drodze na piate pietro (czwarte w PL) bez windy :twisted:
coach_lodz
20-09-2016, 13:14
dobrze że koty pomogły nam nosić ;)
Pij, nie marudz! :twisted:
Jeszcze tylko dwa dni w starej robocie (w poniedzialek ostatni, zeby spakowac manatki) :twisted:
Rafał_Sz
23-09-2016, 07:52
Z fabryki jeansów przechodzi do Foxconn. ;)
Z fabryki jeansów przechodzi do Foxconn. ;)
Słabo, z Foxconn już tylko w dół :twisted:
Ze szwalni wywalili go, bo podżerał innym dzieciom ryż z miseczek.
W Foxconnie zamiast ryżu będą tylko jabłka. I to już nadgryzione.
coach_lodz
23-09-2016, 14:07
Pij, nie marudz! :twisted:
ooo no tak... legendarny pijak się odezwał :D
Legendarny na szczescie nie znaczy najwiekszy :twisted: jak zesmy walili bombe z sionskim to byl hartkor! W sumie zapomnialem Ci wrzucic taka do walizki... nastepnym razem :twisted:
On nie da rady! Bomba jest dla wybranych!
coach_lodz
26-09-2016, 09:26
pfff ja nie dam rady? Potrzymajta mi piwo! ;)
Mozemy zrobic konkurs kto walnie wiecej bomb :twisted:
Dzisiaj pierwszy dzien w pracy, bylo megadobrze, oby tak dalej :twisted:
Mozemy zrobic konkurs kto walnie wiecej bomb :twisted:
Dzisiaj pierwszy dzien w pracy, bylo megadobrze, oby tak dalej :twisted:
Ile ajfonów złożyłeś? :twisted:
Ile ajfonów złożyłeś? :twisted:
Mniej od Ciebie :twisted:
Wszystko bylo jak trzeba, mili ludzie, fajna robota, domowy obiad, dojazd do pracy <20min, itd... zupelnie inny swiat niz to co mialem przez ostatni rok.
coach_lodz
28-09-2016, 08:14
no to elegancko :) Chyba, że to taka zajawka żeby Cie nie spłoszyć :D
Patrzac na to co sie tu wyprawia to jest tak zawsze wiec bedzie mega. Wpadaj brodaczu monachijski, teraz bede mial wiecej czasu dla Was!
Rafał_Sz
28-09-2016, 11:39
Patrzac na to co sie tu wyprawia to jest tak zawsze wiec bedzie mega. Wpadaj brodaczu monachijski, teraz bede mial wiecej czasu dla Was!
Ty *****, a mnie to nie zaprosisz!
Foch!
;):)
Ty pieciogwiazdku? Co ja hotel czy jak?!
:twisted:
Sebastianito
25-10-2016, 22:22
Ej, od takich to mnie tylko Boryszuk nazywa... wiec trademark.
Boryszuk
17-12-2016, 16:22
Kto z Was majsterkuje w domu i ma za sobą kładzenie parkietu? Porady potrzebuję jak sprawnie zrobić przejście z parkietu do linoleum (różnica w grubości) pod framugą.
malysz1986
17-12-2016, 18:02
Listwa łącząca.
Są różne, jak masz problem z różnicą w poziomie pomieszczenia http://www.effector.com.pl/library/2014/07/31/140680052467.jpg albo jak masz różnicę grubości w tym samym poziomie parkiet - wykładzina/linoleum http://www.effector.com.pl/library/2014/07/31/140679921575.jpg , jak też w różnych kolorach ( od klasycznych np. brązowych itd, do alu i złotego najlepiej dobrać pod kolor klamek w drzwiach, odradzam tzw drewnopodobne bo to badziew, który się albo odkleja albo bardzo łatwo rysuje albo najpierw jedno potem drugie) :). Coś powinno spasować najlepiej zapytaj w sklepie z akcesoriami meblowymi. Jak będą zbyt drogie zawsze możesz zapytać o poradę, co by polecili a potem wybrać się do Obi albo do "zielonego obi" (Lerła Merlę).
Boryszuk
17-12-2016, 18:25
Nie nie, z progiem nie ma problemu, mam już co potrzeba. Ale nie do końca wiem jak zabrać się za podcięcie framugi. Linoleum będzie doprowadzone do framugi a parkiet będzie wsunięty pod framugę. Nie bardzo wiem jak naciąć framugę tak, żeby nie było szczeliny nad linoleum. A może po prostu wypełnić ją potem silikonem?
Rafał_Sz
19-12-2016, 12:07
Nie nie, z progiem nie ma problemu, mam już co potrzeba. Ale nie do końca wiem jak zabrać się za podcięcie framugi. Linoleum będzie doprowadzone do framugi a parkiet będzie wsunięty pod framugę. Nie bardzo wiem jak naciąć framugę tak, żeby nie było szczeliny nad linoleum. A może po prostu wypełnić ją potem silikonem?
Łączenie powinieneś zrobić pod skrzydłem drzwi - to jedyny sposób żeby przy zamkniętych drzwiach nie wyglądało to głupio. Drugą istotą kwestią jest dylatacja parkiet/ościeżnica. Wszystko zależy od powierzchni parkietu. Ale 4-5 mm pionowego odstępu musi być, poziomy może być symboliczny.
Dlaczego chcesz podcinać ościeżnicę, a nie dociąć parkiet do ościeżnicy? I na pewno mówimy o parkiecie, a nie o panelach?
Tak czy owak, do podcięć ościeżnic najlepiej się sprawdza prosty przyrząd pt. piła japońska i ostre dłuto. Nie wiem tylko, czy to jest znane w UK. Na kontynencie i USA tak.
Boryszuk
19-12-2016, 14:46
Łączenie powinieneś zrobić pod skrzydłem drzwi - to jedyny sposób żeby przy zamkniętych drzwiach nie wyglądało to głupio.
To wiem, przejscie miedzy panelami (fakt, to nie parkiet) a linoleum t9o nie problem. Mam juz listwy korygujace wysokosc. Nie jestem tylko wlasnie pewnien jak zabrac sie za przejscie pod oscieznica. Oscieznica bedzie podcieta zeby wpuscic pod nia panele, o odstepie na rozszerzalnosc wiem. Panel bedzie dociety odpowiednio. Tylko jak podetne oscieznice na calej szerokosci/grubosci to po drugiej stronie progu (czyli nad linoleum) bedzie szczelina. Myslalem wlasnie o zrobieniu podciecia tylko od strony paneli ale nie bardzo wiem jak sie za to zabrac. Doswiadczenie z dlutem mam niewielkie. Ale juz chyba wiem mniej wiecej jak to zrobic.
velaskez
19-12-2016, 15:36
shaolin, dalej siedzisz w Szanghaju? Bo szykuje mi się biznesowy wyjazd w te strony pod koniec stycznia na 3-4 tygodnie. :mrgreen:
Zero zyczen tutaj? Co do uja pana?!
Wesolych!
.:Gerard:.
25-12-2016, 13:12
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia :-)
Rafał_Sz
27-12-2016, 09:53
I trzeba było tyle żreć? ;):)
Taaa, teraz trzeba resztki utylizować...
U mnie na śniadanie ciasta.
Psychotrop
29-06-2017, 13:47
Je tu kto ? :)
Je tu kto ? :)
Już zjadł.
Rafał_Sz
29-06-2017, 15:03
Je tu kto ? :)
Łooooo! ;)
Boryszuk
13-10-2018, 12:10
B.S.K.G!
Rafał_Sz
13-10-2018, 12:17
Ale żeś wykopalisko zrobił. :)
Ale podpisuję się pod BSKG, tak było, jest i będzie.
A jak by inaczej...
Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
.:Gerard:.
15-10-2018, 20:02
Wow, ciągle nie znam tego skrótu ;-) ale jak trzeba, to ja tez :-)
"SHOUT" 15 miesiecy bez odpowiedzi? Co sie dzieje, co sie dzieje? ;)
Boryszuk
15-10-2018, 20:30
Nadrabiamy.
Biorac pod uwage, ze piec lat praktycznie sie nie logowalem (wstyd) - rozumiem i akceptuje :)
kakersik
20-10-2018, 08:28
Z reguły zgadzam się z tym B.S.K.G, ale gdybym tak powiedział o obecnej, to skłamałbym. I nie, ona nie czyta forum. Chyba nawet nie wie, że coś takiego istnieje.
Cześć!
Ło matko! Jak jakaś noc żywych trupów!
Ło matko! Jak jakaś noc żywych trupów!
A żebyś wiedział...
krzysztofz24
09-01-2019, 13:53
A żebyś wiedział...
A co sie kolego @ekonet (https://forum.nikoniarze.pl/member.php?u=4075) dzialo, ze tak dlugo cie nie bylo?
Pamietam kiedys aktywny moderator a potem jakby zniknal...
Witamy z powrotem, mam nadzieje ze na stale juz:-).
A co sie kolego @ekonet (https://forum.nikoniarze.pl/member.php?u=4075) dzialo, ze tak dlugo cie nie bylo?
Pamietam kiedys aktywny moderator a potem jakby zniknal...
Witamy z powrotem, mam nadzieje ze na stale juz:-).
Postaram się. Lekko nie będzie, jak zawsze. ;)
Ło matko! Jak jakaś noc żywych trupów!
W taką noc zombie wypełzają szurając powykręcanymi kończynami, z trudem podchodzą do najbliższego komputera. Podczas gdy ich mętne ślepia są bezmyślnie utkwione w ekranie, zgrabiałe paluchy mechanicznie wystukują na klawiaturze od wieków nieużywane loginy i hasła. Raz, drugi, trzeci...
Pozdrawiam Was serdecznie :)
Kaziu!
Witaj druhu!
Aż musiałem się przywitać!
Kaziu!
Witaj druhu!
Miło Cię widzieć :)
O cholera!
Wołać egzorcystę!
No dobra, wygląda to na zbiorowe zmartwychwstanie.
Ale czy coś z tego więcej wyniknie?
U mnie tyle się pozmieniało, że mógłbym dołączyć jako nowy użytkownik :D
Jeszcze teraz shaolin powinien się odezwać.
Dzięki Dex - też poprawiłem.
Wyzerować licznik :mrgreen:
Pozwole sobie nicka poprawić ;) shaolin wskrzeszamy Cie :D
Boryszuk
13-02-2019, 12:26
Ja tez bym sie napil.
Rafał_Sz
13-02-2019, 14:48
Zwłaszcza, że jutro jest jeden z najgorszych dni dla większości facetów. :/
W sumie niegłupia propozycja, jednak dzisiaj raczej późno dopiero.
Zwłaszcza, że jutro jest jeden z najgorszych dni dla większości facetów. :/
Już narzekasz? ;)
Zwłaszcza, że jutro jest jeden z najgorszych dni dla większości facetów. :/
Wytnij se serduszko i nie marudź. ;)
Rafał_Sz
13-02-2019, 18:41
Wytnij se serduszko i nie marudź. ;)
Ja nic nie robię tylko te ******* serduszka.
- - - - kolejny post - - - - - -
Już narzekasz? ;)
Dopiero. ;)
Ja nic nie robię tylko te ******* serduszka.
Nie pracuję już w tym kiosku, lepię teraz serca z wosku...
Nie pracuję już w tym kiosku, lepię teraz serca z wosku...
Te akurat są z wioski. ;)
Rok temu najpopularniejszym prezentem były ponoć kajdanki ozdobione różowym futerkiem. Ciekawe co będzie na topie w tym roku... ;)
Rafał_Sz
14-02-2019, 09:41
Rok temu najpopularniejszym prezentem były ponoć kajdanki ozdobione różowym futerkiem. Ciekawe co będzie na topie w tym roku... ;)
Kajdanki, ale już bez futerka.
Rok temu najpopularniejszym prezentem były ponoć kajdanki ozdobione różowym futerkiem. Ciekawe co będzie na topie w tym roku... ;)
Kazik... Gdzie Ty chodzisz...? ;)
Kazik... Gdzie Ty chodzisz...? ;)
Tam, gdzie pozwala zasięg łańcucha.
Kazik... Gdzie Ty chodzisz...? ;)
Tak słyszałem, czy też czytałem w internetach! Jak bum-cyk-cyk. ;)
Tam, gdzie pozwala zasięg łańcucha.
Oj tam ważne, że łańcuch też jest obszyty różowym futerkiem :mrgreen:
Tak słyszałem, czy też czytałem w internetach! Jak bum-cyk-cyk. ;)
Oj tam ważne, że łańcuch też jest obszyty różowym futerkiem :mrgreen:
Boję się, że nie masz tam klamek. ;)
- - - - kolejny post - - - - - -
Tam, gdzie pozwala zasięg łańcucha.
Przeczytałem wpierw "powala". ;)
O, widzę samych znajomych :-)
( moje są bez futerka - chyba jakieś wybrakowane)
kakersik
22-02-2019, 00:31
Toruńscy policjanci też nie mają futerek na kajdankach. Straż miejska pewnie ma. Patrząc na nich mam wrażenie, że i dildo mają przy(w) sobie.
Boryszuk
22-02-2019, 07:57
Chyba sie Wielkanoc zbliza. Wszyscy wylaza ze swoich jaskin. ;-)
Chyba sie Wielkanoc zbliza. Wszyscy wylaza ze swoich jaskin. ;-)
A później wracają do swych pieczar na różne sposoby:
http://asprocolia.blox.pl/resource/jaskiniowiec.jpg
https://us.123rf.com/450wm/memoangeles/memoangeles1311/memoangeles131100014/24226065-holvrouw-slepen-van-een-holbewoner-clip-art.jpg?ver=6
:mrgreen:
Rafał_Sz
22-02-2019, 11:04
A wiecie skąd się wzięło puszczanie pań przodem np. w restauracji?
Jaskiniowcy puszczali partnerkę jako pierwszą do jaskini. Był to sposób na sprawdzenie, czy wewnątrz nie ma jakichś drapieżników.
;)
KaleidoStar
06-03-2019, 11:13
Helou xD
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.