PDA

Zobacz pełną wersję : Nikoniarze - SHOUT



Strony : [1] 2

Psychotrop
18-12-2012, 22:29
Ten jest nowszy, ładniejszy, szybszy i nie będą odklejać się w nim gumy.


Specjalnie dla shao: ą ę ó ł ż ź ś ć ń, Ą Ę Ó Ś Ł Ź Ż Ć Ń

A poniżej przykłady bardzo radosnej twórczości i niczym nieskrępowanej wyobraźni spamiarzy forumowych:


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/12/avatarforump-1.jpg
źródło (http://img444.imageshack.us/img444/9864/avatarforump.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/12/trexjo-1.jpg
źródło (http://img853.imageshack.us/img853/1480/trexjo.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/12/coach2g-1.jpg
źródło (http://img9.imageshack.us/img9/1296/coach2g.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/12/14iela8-1.gif
źródło (http://i39.tinypic.com/14iela8.gif)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img442.imageshack.us/img442/8268/bognawmini.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img577.imageshack.us/img577/2673/gwiazda.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img707.imageshack.us/img707/1763/beznazwy1oas.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/12/misporwany1-1.jpg
źródło (http://img4.imageshack.us/img4/1875/misporwany1.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img528/9283/cat900.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img268/8364/choinkabig.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/12/ponczek-1.jpg
źródło (http://img809.imageshack.us/img809/4668/ponczek.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/12/borsukorzelpopraw-1.jpg
źródło (http://img31.imageshack.us/img31/1530/borsukorzelpopraw.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/12/borsukg-1.jpg
źródło (http://img191.imageshack.us/img191/8034/borsukg.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img692.imageshack.us/img692/9074/dscn0055a.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img834.imageshack.us/img834/3739/borysh.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/12/yf86-1.jpg
źródło (http://img9.imageshack.us/img9/1197/yf86.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/12/swietaj-1.jpg
źródło (http://imageshack.us/a/img809/3118/swietaj.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-photos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/t1/1899922_10200892719714128_1579821792_n.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/q77/s720x720/1966914_10153910919805650_114851053_n.jpg)

ekonet
01-06-2016, 11:17
Czemu tutaj tak cicho w tym baraku? :)

mikemek
01-06-2016, 11:46
Wszyscy radośnie wybiegli w plener zdjęcia robić :D

Rafał_Sz
01-06-2016, 11:54
Czemu tutaj tak cicho w tym baraku? :)
Bo Obama. ;)

shaolin
02-06-2016, 06:59
Ja jestem chory, ptasia grypa lata w powietrzu, metro i pociag zainfekowane, a musze sie tym poruszac kazdego dnia do pracy... fak szyt!

siona
02-06-2016, 07:09
A ja zdycham. Roboty tyle, że nie wiem kiedy odpocznę.

TOP67
02-06-2016, 07:12
to ja się nie odzywam ;)

coach_lodz
02-06-2016, 08:08
Ja jestem chory, ptasia grypa lata w powietrzu, metro i pociag zainfekowane, a musze sie tym poruszac kazdego dnia do pracy... fak szyt!a to już nie rołwerem ?

Yo!

shaolin
02-06-2016, 08:25
Ja pracuje 90km od domu wiec wole spedzic 1.5h w drodze, niz 3 w jedna strone. Poza tym jestem w treningu teraz i to by mi namieszalo w planach wiec rower jest grany jak wracam do domu.

coach_lodz
02-06-2016, 10:17
ale jakbyś codziennie jechał 180km rowerem to byłby szacun :)

ekonet
02-06-2016, 10:50
ale jakbyś codziennie jechał 180km rowerem to byłby szacun :)
On dwieście trzaska w ramach rozgrzewki. ;)

Rycerz
02-06-2016, 12:34
a ja wyjechałem na urlop, i nie wracam

.:Gerard:.
02-06-2016, 21:02
To ja sobie wino otworze

Paablitos
06-06-2016, 20:04
A ja jestem.... juz myslalem, ze Szołtania przepadła.... jak Atlantyda

foto4deg
06-06-2016, 23:23
Łoo, rozruszało się towarzystwo :) Powitać :)

coach_lodz
08-06-2016, 08:34
i żeś wystraszył większość :)

Yo!

foto4deg
08-06-2016, 09:15
i żeś wystraszył większość :)

Yo!

W sensie, że Shao przytył? :p

Powitać!

coach_lodz
08-06-2016, 12:27
shao nie mógł przytyć, gdyż shao jest małym chińskim człowieczkiem :) i pracuje za miskę ryżu...

shaolin
09-06-2016, 09:13
Przytylem teraz troche bo mialem grype wiec glownie jadlem (przy okazji kaszlac :twisted:). Ale zaraz wroce do mojej wyscigowej wagi wiec damy rade.

foto4deg
09-06-2016, 09:21
I to rozumiem! Forma ponad wszystko!

Powitać!

siona
09-06-2016, 12:08
No chłopaki. Ostro idziecie...
Shao musimy pogadać jakoś..
Wolisz gg czy jednak messenger?

shaolin
15-06-2016, 17:33
Ja tu rzadko kiedy zagladam ostatnio wiec jak cos to dzwon albo ten teges, GG nie odpalalem od miesiecy... FB tez nie, ani nic w sumie bo nie mam czasu. Najprosciej zadzwonic.

siona
16-06-2016, 23:23
Ok
Tak zrobię

Rafał_Sz
17-06-2016, 12:56
Miłość w Shoucie kwitnie, jak miło. :D;)

Czee! :)

siona
18-06-2016, 23:33
No. A ty co tam cicho siedzisz?

siona
21-06-2016, 07:32
Co tam dziś?

TOP67
21-06-2016, 07:35
Zdziś. .

siona
21-06-2016, 07:39
Zdziś to taki jest...

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/06/e18b3e71f585c00f82d666be7775533f-1.jpg
źródło (http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160621/e18b3e71f585c00f82d666be7775533f.jpg)

Wczoraj był lepszy

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/06/725c11e89e5109d4ad972a2f76b593b0-1.jpg
źródło (http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160621/725c11e89e5109d4ad972a2f76b593b0.jpg)

Rafał_Sz
21-06-2016, 07:42
Dzień jak co dzień, 8/4 etatu, potem tylko robota... :/

Czee! :)

siona
21-06-2016, 08:15
Ja jak każdy uczciwy polak idę na 8 godzin
Od 8 do 8...

mikemek
22-06-2016, 10:18
Co tam dziś?

U mnie środa.

Dex
22-06-2016, 10:39
Już środa?

Czarna_Offca
22-06-2016, 11:46
Eloooo :P

Dex
22-06-2016, 11:54
Buahaha :D Kto tu zawitał :mrgreen:

Czarna_Offca
22-06-2016, 12:43
Posłuchałam Cię xD

.:Gerard:.
22-06-2016, 15:09
Dopiero środa...., jeszcze tylko jutro i u mnie weekend :-)

coach_lodz
24-06-2016, 11:06
Jaka środa, ludzie ogarnijcie się! Jest zdecydowanie piątek.

Shao nadganiaj z robotą! :)

Rafał_Sz
24-06-2016, 11:22
Dżizas, nareszcie mam klimę w firmie! :D:D:D

Cze! :)

siona
24-06-2016, 11:49
Masakra. Drugi dzień na delegacji roboczej...

coach_lodz
24-06-2016, 13:15
sionka, pamiętaj... w delegacji i po pijaku się nie liczy ;)

siona
24-06-2016, 13:29
Powiedz to Oli... W cztery oczy...

!AGresT
24-06-2016, 13:49
Czworooka Ola. Najs.

myszospec
24-06-2016, 20:04
Nie namawiać kolegi do złego

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Rafał_Sz
24-06-2016, 20:41
A kto powiedział, że trzeba go namawiać?

;)

TOP67
24-06-2016, 21:11
sionka, pamiętaj... w delegacji i po pijaku się nie liczy ;)

i w Madrycie ;)

Paablitos
24-06-2016, 22:00
Witaj Ela :D

Miło Cię widzieć :)
Co u Ciebie? :D







- - - - kolejny post - - - - - -




Ale żeśmy ostatnio z Borsukiem porządzili na mieście :)

I zaje... bardzo fajnie sie tak spotkac :D

Boryszuk
25-06-2016, 05:32
No fajnie fajnie. Kark to do dzisiaj mnie boli. Wczoraj za to udało mi się spotkać z naszym misiem grammar-nazisiem Ekonetem. I też było sympatycznie choć szkoda, że tak krótko.

coach_lodz
27-06-2016, 06:35
Tak się wszyscy spotykają to ja się chyba kopsnę do shao zobaczyć czy nadal taki gruby ;)

siona
27-06-2016, 06:52
Możemy coś wziąć w podręczny

coach_lodz
27-06-2016, 07:20
kota na przegryzkę :P

siona
27-06-2016, 07:29
Chyba ciebie kotu na Przegryzkę

coach_lodz
27-06-2016, 07:35
to musiałby być taki kot z zoo... w paski albo z grzywką :P

siona
27-06-2016, 07:48
Nasz w paski wystarczy. Jak coś nie tak to użyje broni biologicznej!

TOP67
27-06-2016, 08:08
ale dzisiaj luzy na mieście. Dojechałem w 15 minut. Nie zdążyłem wysłuchać wiadomości o 8.

siona
27-06-2016, 08:23
A u mnie na wsi kibel straszny. Dawno tak nie stałem.

TOP67
27-06-2016, 08:25
No bo wszyscy wyjechali na wieś ;)

siona
27-06-2016, 08:26
Też tak pomyślałem. Choć ta wieś mało malownicza była

coach_lodz
27-06-2016, 08:37
ja to nie wiem, bo ja jeżdżę do pracy o tak nieludzkiej godzinie, że dłużej niż 10 minut to jak jakiś armageddon jest...

siona
27-06-2016, 08:49
Cóż... Łódź...

coach_lodz
27-06-2016, 08:54
eee mam po prostu kozacki dojazd do roboty :) i do tego pracuję od 6:30 do 14:30... czyli omijam godziny szczytu.

TOP67
27-06-2016, 09:00
Siona. Plan na jesień

Barcelona
Alicante
Neapol

plus coś ciepłego na 1 grudnia

siona
27-06-2016, 09:47
Kurde. Ja się nie mogę zebrać. Muszę to ruszyć w końcu ale nie mam siły. Ta Barcelona wygląda w sumie ok. A potencjalnie termin o tydzień wcześniej?

TOP67
27-06-2016, 09:55
Barcelona w terminach 21-25 lub 14-18.09
Obserwuję ceny

ekonet
27-06-2016, 10:00
ale dzisiaj luzy na mieście. Dojechałem w 15 minut. Nie zdążyłem wysłuchać wiadomości o 8.
Chyba już studentów ubyło, daje się to odczuć. ;)

Paablitos
27-06-2016, 19:15
... i do tego pracuję od 6:30 do 14:30...

Leser ... takiemu to dobrze.

coach_lodz
28-06-2016, 06:46
Yo!

człowiek trochę pośpi w pracy i od razu, że leser... ;)

ekonet
29-06-2016, 13:36
sionka, pamiętaj... w delegacji i po pijaku się nie liczy ;)
Nie znasz się - gol strzelony na wyjeździe liczy się podwójnie. ;)

Paablitos
29-06-2016, 19:51
człowiek trochę pośpi w pracy i od razu, że leser... ;)

Bez pracy nie ma coach'y.... tfu... kołaczy.... ;)

coach_lodz
30-06-2016, 09:25
Yoooo!

Ola chyba przeczytała wiadomości, bo siona zniknął ;)

Rafał_Sz
30-06-2016, 10:04
Albo nas posłuchał. ;)

TOP67
30-06-2016, 11:23
Idzie z buta do shao ;)

Rafał_Sz
30-06-2016, 11:53
Zaliczając po drodze kolejne punkty podróży. ;)

shaolin
30-06-2016, 13:26
Jeszcze chyba nie idzie...

siona
30-06-2016, 13:28
Idzie
Nie słyszeliście o zniszczeniach talibanu?

TOP67
30-06-2016, 14:07
autostrada śmierci, słyszeliśmy. Tylko uważaj w Indiach. Tam się modlą do steków.

siona
30-06-2016, 14:27
Pójdę na około. Mongolia niech się boi!

Rafał_Sz
30-06-2016, 14:35
No fajnie, tylko Shao już taki młody nie jest. ;)

siona
30-06-2016, 15:05
Doczeka
Będę u niego w październiku

coach_lodz
01-07-2016, 10:44
może nie doczekać ;)

nowart
02-07-2016, 10:41
mówią, że w telewizorni nuda a tu takie sztuczki ...
https://vimeo.com/173138941
:lol:

matomi
02-07-2016, 14:39
Haha, dobry numer ?

shaolin
06-07-2016, 06:54
może nie doczekać ;)

Wystarczy, ze doczekam Ciebie. Potem moge umierac.

coach_lodz
06-07-2016, 08:38
ej bo prychnąłem kawą :D

Rycerz
08-07-2016, 18:39
Ostatnio w ogóle się nie nudzę

sokolnik
10-07-2016, 22:44
uwaga ogłoszenia parafialne :) :
przeprowadziłem się do Gdyni :)

Boryszuk
10-07-2016, 22:48
Tam wania śledziem

sokolnik
10-07-2016, 23:33
nie jest źle :)

siona
11-07-2016, 08:21
Git.
Prywata...
Kto mi zrobi prosty projekt w Corelu?
Dla umierającego obsługiwać max 10 minut.
Wykrój do plazmy.

Dex
11-07-2016, 09:25
Tam wania śledziem


A z borsuków jest dobry gulasz :mrgreen:

Rafał_Sz
11-07-2016, 09:59
Tam wania śledziem

Są tam też porządne dziewczyny.


Git.
Prywata...
Kto mi zrobi prosty projekt w Corelu?
Dla umierającego obsługiwać max 10 minut.
Wykrój do plazmy.

Dawaj gadkę na FB to Ci ogarnę. Tylko, że ja nie umieram. ;)

coach_lodz
12-07-2016, 10:29
porządne dziewczyny.

trudno... ;)

thorcik
13-07-2016, 17:15
trudno... ;)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

matomi
14-07-2016, 16:58
https://youtu.be/m9rVu9I9GSE

:D

mikemek
15-07-2016, 21:26
Właśnie uświadomiłem sobie, jakim jestem frajerem. Piątek wieczór, rodzina wyjechała, wolna chata, a ja siedzę samotnie w czterech ścianach i sprzątam :(

shaolin
21-07-2016, 13:10
A do mnie coach jedzie, a do Was nie! :twisted:

thorcik
21-07-2016, 19:58
A do mnie coach jedzie, a do Was nie! :twisted:
Twoja strata :twisted:

shaolin
24-07-2016, 01:38
Teraz jedzie do Ciebie :twisted: 22km z buta w 40-45st upale wczoraj zrobilismy ale bylo warto.

siona
24-07-2016, 09:49
Twardo. My też wczoraj 20.

!AGresT
24-07-2016, 11:28
A my prawie 2000 po lewej stronie wąskich górskich dróg.

Cze Chłopaki!

Boryszuk
24-07-2016, 12:19
O, ja wczoraj zrobiłem 300 po lewej stronie nadmorskich dróg. Gdzie Cię wywiało Wykrzykniku Agreście?

siona
24-07-2016, 20:16
Mamę conieco

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/07/b5e37685205e11c02b8a431441b0e653-1.jpg
źródło (http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160724/b5e37685205e11c02b8a431441b0e653.jpg)

Boryszuk
24-07-2016, 23:01
Ładna sałatka

shaolin
25-07-2016, 07:15
Moj ulubiony deser.

EDIT: coach doleconys?

coach_lodz
25-07-2016, 07:46
Yo melduję się w domku :)

shao rulz! szanghaj rulz!

shaolin
25-07-2016, 08:06
shao rulz! szanghaj rulz!

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

coach_lodz
25-07-2016, 09:55
tak... niestety do tego doszło :D

shaolin
25-07-2016, 10:22
Tak bylo, jest i bedzie. Spytaj siony. :twisted:

!AGresT
25-07-2016, 14:31
Gdzie Cię wywiało Wykrzykniku Agreście?

Do Szkocyji wybyliśmy się urlopować.
Piknie tam mają. Hagis dobry Navis wysoki i inne atrakcje.
Dziś pierwszy dzień w pracy, próbuję ogarnąć rzeczywistość.

coach_lodz
25-07-2016, 19:59
Jeśli byłeś odwiedzać też destylarnie, ogarnianie rzeczywistości może okazać się trudniejsze niż przypuszczasz :D*

*oparte na własnych doświadczeniach

!AGresT
25-07-2016, 20:17
No akurat nie. Na sucho.

Paablitos
07-08-2016, 19:32
Ej... to kto w koncu zdobyl brazwy medal, Rafał czy Majka?
;) :D

siona
07-08-2016, 19:49
Nie wiem. może czasem być, że oboje.

thorcik
07-08-2016, 20:28
W dzisiejszych czasach nigdy nie wiadomo :razz:

Czarna_Offca
07-08-2016, 21:48
Ej... to kto w koncu zdobyl brazwy medal, Rafał czy Majka?
;) :D

Majka Rafała :)

Dex
14-08-2016, 17:34
Sie tu nic ostatnio nie dzieje, odkopię i spamnę ;)

"Ladies and gentlemen, boys and girls, children of all ages" jeśli komuś się nudzi, nie ma co zrobić z wolnym czasem lub ma ochote troche pokombinować, zapraszamy: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=274577

Temat wakacyjny, dla urlopujących nad wodą, lub śmigająych w jej strugach ;)

A teraz wracamy do standardowego programu cafe :mrgreen:

Dex
18-08-2016, 08:50
Nawet nie musze siebie cytować :D

Daliście czadu, padł rekord nadesłanych prac, mam wrażenie, ze również dzięki wcześniejszemu postowi ;) A są wakacje, urlopy i inne kalejdoskopy i nie wszyscy w takiej ilości siedzą na forum ;)

Mamy już głosowanie: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=274854

Wpadać, głosować i moze tym razem padnie rekord w ilości oddanych głosów ;)

zbyszekD7000
19-08-2016, 12:25
O, o, o, właśnie zapraszamy do zagłosowania na 5 fajnych prac :)

Dex
07-09-2016, 10:04
A sie pobawie w górnika i odkopie wątek :D Może ktoś coś skrobnie ;)

kazwita
07-09-2016, 11:50
<skrobu, skrobu, skrobu> ;)

Dzieńdoberek,
serdecznie Was pozdrawiam. :)

!AGresT
07-09-2016, 12:04
Łoo matko! Uon żyje!

mikemek
07-09-2016, 12:51
Kto? Gdzie? Bać się czy cieszyć?

!AGresT
07-09-2016, 12:56
Kazik. W Katowicach. Ja się cieszę.

siona
07-09-2016, 13:14
Kaziu! Mistrzu rękodzieła wszelakiego...

kazwita
07-09-2016, 19:55
Łoo matko! Uon żyje!
Kazik. W Katowicach. Ja się cieszę.

Cześć! :D Też się cieszę, że Cię tu widzę. :)


Kaziu! Mistrzu rękodzieła wszelakiego...

Hejka! :) Mistrzu Smakowitego Co Nieco (widziałem zdjęcie z lipca) :D

shaolin
09-09-2016, 06:59
KAZIOOOORRRR!

Elo joł!

Jutro jade do Anji, trzymajcie kciuki, jak nie wroce to milo bylo, spasiba!

siona
09-09-2016, 07:19
Gdzie jedziesz?

coach_lodz
12-09-2016, 09:34
Nie odpisał, to pewnie nie wrócił ;) A dobry był z niego herbatnik!

siona
12-09-2016, 10:45
Ty ostatnio też mało komunikatywny.

shaolin
12-09-2016, 10:58
UOOOT?

Nie odpisalem bo zapomnialem, pracuje i nie mam czasu :cry:

!AGresT
12-09-2016, 11:31
Jazda na rowerze to nie praca.

M_B
12-09-2016, 13:00
Monetyzacja hobby to nic złego ;)

coach_lodz
12-09-2016, 13:37
Ja nie uczestniczę w życiu shouta, bo widziałem shao i nadal nie mogę się otrząsnąć... ;)

Rafał_Sz
12-09-2016, 16:27
A co ma powiedzieć Shao, jak widzi siebie codziennie? ;)

thorcik
12-09-2016, 18:08
A co ma powiedzieć Shao, jak widzi siebie codziennie? ;)
Hartkor :mrgreen:

shaolin
13-09-2016, 03:27
Jazda na rowerze to nie praca.
Niestety jazdy na rowerze to w tym wszystkim najmniej, ale juz niedlugo... :twisted:

thorcik
13-09-2016, 08:22
Niestety jazdy na rowerze to w tym wszystkim najmniej, ale juz niedlugo... :twisted:
Tylko pedałujesz i zapylasz? :twisted:

shaolin
17-09-2016, 12:03
Ciebie zapyle jak bedziesz fikal!

sionski dzieki za kartke! Na szczescie w koncu jakies laski na focie, a nie wieloryb w locie :twisted:

siona
17-09-2016, 12:36
Starałem się

siona
18-09-2016, 09:18
A gdzie fota kartki na lodówce?

shaolin
18-09-2016, 09:21
Lodowka w domu, moze Ci zrobie jak bedziesz grzeczny.

siona
18-09-2016, 09:21
Jestem grzeczny

shaolin
18-09-2016, 09:52
To jak wroce to dostaniesz fote bo jestem w robocie dzisiaj.

siona
18-09-2016, 09:56
Super! Musimy pogadać... Daj znać jak będziesz już w domu.

shaolin
18-09-2016, 10:32
Jak bede w domu to ide na rower, ale mozesz zadzwonic kolo mojej 22 czy cos.

siona
18-09-2016, 10:42
Ok. Czyli jakąś 15 u nas

shaolin
18-09-2016, 17:08
Za pozno, bo juz 23 i ide spac bo musze rano zapitalac do roboty.
Masz fote:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/09/WEPsQ0-1.jpg
źródło (http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/924/WEPsQ0.jpg)

siona
18-09-2016, 17:13
To mi się widzi. Tym razem to nawet szybko doszło. Widać listowy przywykł

shaolin
19-09-2016, 03:46
Nastepnym razem kadruj troche w bok... :twisted:

coach_lodz
19-09-2016, 08:30
siona na lodówce... wojna będzie...

shaolin
19-09-2016, 08:57
Lepiej na niz w.

coach_lodz
19-09-2016, 09:08
hmmm trzeba by mieć sporą lodówkę :)

TOP67
19-09-2016, 09:24
O! Shao żuje różową gumę ;)

shaolin
19-09-2016, 09:50
Ktos musi!

siona
19-09-2016, 09:59
Jak se coach zasłużysz to może też kiedyś dostaniesz... Trochę ludzi dostaje. Z wakacji poszło prawie 30.

shaolin
19-09-2016, 10:08
coach zasluzyl jak do mnie przyjechal.

coach_lodz
19-09-2016, 11:38
mam nadzieję, że jeszcze kiedyś Cię odwiedzę :)

TOP67
19-09-2016, 11:53
SAS ma promocję w swoje urodziny. Pekin za niecałe 1400 zł :)

coach_lodz
19-09-2016, 13:03
ale w Pekinie nie ma Shao...

TOP67
19-09-2016, 13:12
eee, 2h samolotem

shaolin
19-09-2016, 14:14
Albo 5.5 pociagiem.

M_B
19-09-2016, 14:23
Z Warszawy do Szanghaju przez Wiedeń za 2000zł...

tomfoot
19-09-2016, 15:06
Albo 5.5 pociagiem.

A rowerem?

TOP67
19-09-2016, 15:56
Albo 5.5 pociagiem.

Kusisz ;)

shaolin
20-09-2016, 01:13
A rowerem?

Dla mnie jakies 3 dni, dla Was pewnie z 3 tygodnie :twisted:

coach_lodz
20-09-2016, 07:26
shaolin aka Lans Arm Strong :D

Dex
20-09-2016, 07:38
Będzie pedałował rencmi? :D

Powitać ;)

thorcik
20-09-2016, 07:59
shaolin aka Lans Arm Strong :D
Single arm? :twisted: :twisted: :mrgreen:

shaolin
20-09-2016, 08:10
Chyba Ty brodaczu monachijski coachinski! :twisted:

coach_lodz
20-09-2016, 09:06
Monachiński :D

shaolin
20-09-2016, 09:15
Za krotko byles, zeby byc monachinski... nawet monochinski! Stereochinski!

coach_lodz
20-09-2016, 09:47
krótko ale intensywnie :)

shaolin
20-09-2016, 10:44
Biorac pod uwage ile miales towaru ze soba to bardzo intensywnie, zwlaszcza w drodze na piate pietro (czwarte w PL) bez windy :twisted:

coach_lodz
20-09-2016, 13:14
dobrze że koty pomogły nam nosić ;)

shaolin
23-09-2016, 07:01
Pij, nie marudz! :twisted:

Jeszcze tylko dwa dni w starej robocie (w poniedzialek ostatni, zeby spakowac manatki) :twisted:

siona
23-09-2016, 07:46
Gdzie idziesz?

Rafał_Sz
23-09-2016, 07:52
Z fabryki jeansów przechodzi do Foxconn. ;)

thorcik
23-09-2016, 08:32
Z fabryki jeansów przechodzi do Foxconn. ;)
Słabo, z Foxconn już tylko w dół :twisted:

!AGresT
23-09-2016, 08:35
Ze szwalni wywalili go, bo podżerał innym dzieciom ryż z miseczek.
W Foxconnie zamiast ryżu będą tylko jabłka. I to już nadgryzione.

coach_lodz
23-09-2016, 14:07
Pij, nie marudz! :twisted:

ooo no tak... legendarny pijak się odezwał :D

shaolin
25-09-2016, 01:25
Legendarny na szczescie nie znaczy najwiekszy :twisted: jak zesmy walili bombe z sionskim to byl hartkor! W sumie zapomnialem Ci wrzucic taka do walizki... nastepnym razem :twisted:

siona
25-09-2016, 07:36
On nie da rady! Bomba jest dla wybranych!

coach_lodz
26-09-2016, 09:26
pfff ja nie dam rady? Potrzymajta mi piwo! ;)

shaolin
27-09-2016, 16:27
Mozemy zrobic konkurs kto walnie wiecej bomb :twisted:

Dzisiaj pierwszy dzien w pracy, bylo megadobrze, oby tak dalej :twisted:

thorcik
27-09-2016, 19:27
Mozemy zrobic konkurs kto walnie wiecej bomb :twisted:

Dzisiaj pierwszy dzien w pracy, bylo megadobrze, oby tak dalej :twisted:
Ile ajfonów złożyłeś? :twisted:

siona
27-09-2016, 20:22
Raczej ile bomb obalił

shaolin
28-09-2016, 00:59
Ile ajfonów złożyłeś? :twisted:
Mniej od Ciebie :twisted:

Wszystko bylo jak trzeba, mili ludzie, fajna robota, domowy obiad, dojazd do pracy <20min, itd... zupelnie inny swiat niz to co mialem przez ostatni rok.

coach_lodz
28-09-2016, 08:14
no to elegancko :) Chyba, że to taka zajawka żeby Cie nie spłoszyć :D

shaolin
28-09-2016, 10:57
Patrzac na to co sie tu wyprawia to jest tak zawsze wiec bedzie mega. Wpadaj brodaczu monachijski, teraz bede mial wiecej czasu dla Was!

Rafał_Sz
28-09-2016, 11:39
Patrzac na to co sie tu wyprawia to jest tak zawsze wiec bedzie mega. Wpadaj brodaczu monachijski, teraz bede mial wiecej czasu dla Was!
Ty *****, a mnie to nie zaprosisz!

Foch!

;):)

shaolin
28-09-2016, 11:50
Ty pieciogwiazdku? Co ja hotel czy jak?!

:twisted:

Sebastianito
25-10-2016, 22:22
Ej, od takich to mnie tylko Boryszuk nazywa... wiec trademark.

Boryszuk
17-12-2016, 16:22
Kto z Was majsterkuje w domu i ma za sobą kładzenie parkietu? Porady potrzebuję jak sprawnie zrobić przejście z parkietu do linoleum (różnica w grubości) pod framugą.

malysz1986
17-12-2016, 18:02
Listwa łącząca.
Są różne, jak masz problem z różnicą w poziomie pomieszczenia http://www.effector.com.pl/library/2014/07/31/140680052467.jpg albo jak masz różnicę grubości w tym samym poziomie parkiet - wykładzina/linoleum http://www.effector.com.pl/library/2014/07/31/140679921575.jpg , jak też w różnych kolorach ( od klasycznych np. brązowych itd, do alu i złotego najlepiej dobrać pod kolor klamek w drzwiach, odradzam tzw drewnopodobne bo to badziew, który się albo odkleja albo bardzo łatwo rysuje albo najpierw jedno potem drugie) :). Coś powinno spasować najlepiej zapytaj w sklepie z akcesoriami meblowymi. Jak będą zbyt drogie zawsze możesz zapytać o poradę, co by polecili a potem wybrać się do Obi albo do "zielonego obi" (Lerła Merlę).

Boryszuk
17-12-2016, 18:25
Nie nie, z progiem nie ma problemu, mam już co potrzeba. Ale nie do końca wiem jak zabrać się za podcięcie framugi. Linoleum będzie doprowadzone do framugi a parkiet będzie wsunięty pod framugę. Nie bardzo wiem jak naciąć framugę tak, żeby nie było szczeliny nad linoleum. A może po prostu wypełnić ją potem silikonem?

Rafał_Sz
19-12-2016, 12:07
Nie nie, z progiem nie ma problemu, mam już co potrzeba. Ale nie do końca wiem jak zabrać się za podcięcie framugi. Linoleum będzie doprowadzone do framugi a parkiet będzie wsunięty pod framugę. Nie bardzo wiem jak naciąć framugę tak, żeby nie było szczeliny nad linoleum. A może po prostu wypełnić ją potem silikonem?

Łączenie powinieneś zrobić pod skrzydłem drzwi - to jedyny sposób żeby przy zamkniętych drzwiach nie wyglądało to głupio. Drugą istotą kwestią jest dylatacja parkiet/ościeżnica. Wszystko zależy od powierzchni parkietu. Ale 4-5 mm pionowego odstępu musi być, poziomy może być symboliczny.

Dlaczego chcesz podcinać ościeżnicę, a nie dociąć parkiet do ościeżnicy? I na pewno mówimy o parkiecie, a nie o panelach?

Tak czy owak, do podcięć ościeżnic najlepiej się sprawdza prosty przyrząd pt. piła japońska i ostre dłuto. Nie wiem tylko, czy to jest znane w UK. Na kontynencie i USA tak.

Boryszuk
19-12-2016, 14:46
Łączenie powinieneś zrobić pod skrzydłem drzwi - to jedyny sposób żeby przy zamkniętych drzwiach nie wyglądało to głupio.

To wiem, przejscie miedzy panelami (fakt, to nie parkiet) a linoleum t9o nie problem. Mam juz listwy korygujace wysokosc. Nie jestem tylko wlasnie pewnien jak zabrac sie za przejscie pod oscieznica. Oscieznica bedzie podcieta zeby wpuscic pod nia panele, o odstepie na rozszerzalnosc wiem. Panel bedzie dociety odpowiednio. Tylko jak podetne oscieznice na calej szerokosci/grubosci to po drugiej stronie progu (czyli nad linoleum) bedzie szczelina. Myslalem wlasnie o zrobieniu podciecia tylko od strony paneli ale nie bardzo wiem jak sie za to zabrac. Doswiadczenie z dlutem mam niewielkie. Ale juz chyba wiem mniej wiecej jak to zrobic.

velaskez
19-12-2016, 15:36
shaolin, dalej siedzisz w Szanghaju? Bo szykuje mi się biznesowy wyjazd w te strony pod koniec stycznia na 3-4 tygodnie. :mrgreen:

shaolin
20-12-2016, 04:24
Dalej. Dajesz.

shaolin
25-12-2016, 12:13
Zero zyczen tutaj? Co do uja pana?!

Wesolych!

.:Gerard:.
25-12-2016, 13:12
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia :-)

ASAHI
26-12-2016, 21:38
Wesołych świąt :-)

Rafał_Sz
27-12-2016, 09:53
I trzeba było tyle żreć? ;):)

ASAHI
27-12-2016, 10:12
Taaa, teraz trzeba resztki utylizować...

!AGresT
27-12-2016, 11:25
U mnie na śniadanie ciasta.

Psychotrop
29-06-2017, 13:47
Je tu kto ? :)

!AGresT
29-06-2017, 14:06
Je tu kto ? :)

Już zjadł.

Rafał_Sz
29-06-2017, 15:03
Je tu kto ? :)
Łooooo! ;)

zjawek
02-07-2017, 19:36
hejooo :D

siona
02-07-2017, 21:08
Ja jestem

Boryszuk
13-10-2018, 12:10
B.S.K.G!

Rafał_Sz
13-10-2018, 12:17
Ale żeś wykopalisko zrobił. :)

Ale podpisuję się pod BSKG, tak było, jest i będzie.

siona
13-10-2018, 13:05
A jak by inaczej...


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

.:Gerard:.
15-10-2018, 20:02
Wow, ciągle nie znam tego skrótu ;-) ale jak trzeba, to ja tez :-)

pilon
15-10-2018, 20:09
"SHOUT" 15 miesiecy bez odpowiedzi? Co sie dzieje, co sie dzieje? ;)

Boryszuk
15-10-2018, 20:30
Nadrabiamy.

pilon
15-10-2018, 20:34
Biorac pod uwage, ze piec lat praktycznie sie nie logowalem (wstyd) - rozumiem i akceptuje :)

kakersik
20-10-2018, 08:28
Z reguły zgadzam się z tym B.S.K.G, ale gdybym tak powiedział o obecnej, to skłamałbym. I nie, ona nie czyta forum. Chyba nawet nie wie, że coś takiego istnieje.

Cześć!

!AGresT
20-10-2018, 12:06
Ło matko! Jak jakaś noc żywych trupów!

ekonet
05-01-2019, 01:14
Ło matko! Jak jakaś noc żywych trupów!
A żebyś wiedział...

krzysztofz24
09-01-2019, 13:53
A żebyś wiedział...

A co sie kolego @ekonet (https://forum.nikoniarze.pl/member.php?u=4075) dzialo, ze tak dlugo cie nie bylo?
Pamietam kiedys aktywny moderator a potem jakby zniknal...
Witamy z powrotem, mam nadzieje ze na stale juz:-).

ekonet
12-01-2019, 01:06
A co sie kolego @ekonet (https://forum.nikoniarze.pl/member.php?u=4075) dzialo, ze tak dlugo cie nie bylo?
Pamietam kiedys aktywny moderator a potem jakby zniknal...
Witamy z powrotem, mam nadzieje ze na stale juz:-).
Postaram się. Lekko nie będzie, jak zawsze. ;)

kazwita
11-02-2019, 09:27
Ło matko! Jak jakaś noc żywych trupów!

W taką noc zombie wypełzają szurając powykręcanymi kończynami, z trudem podchodzą do najbliższego komputera. Podczas gdy ich mętne ślepia są bezmyślnie utkwione w ekranie, zgrabiałe paluchy mechanicznie wystukują na klawiaturze od wieków nieużywane loginy i hasła. Raz, drugi, trzeci...

Pozdrawiam Was serdecznie :)

siona
11-02-2019, 13:53
Kaziu!
Witaj druhu!
Aż musiałem się przywitać!

TOP67
11-02-2019, 14:27
Siona! Żyjesz?

siona
11-02-2019, 15:17
Słabo [emoji17]

kazwita
12-02-2019, 21:24
Kaziu!
Witaj druhu!
Miło Cię widzieć :)

!AGresT
12-02-2019, 23:32
O cholera!
Wołać egzorcystę!

ekonet
13-02-2019, 01:03
Oooo... ;)

!AGresT
13-02-2019, 10:28
No dobra, wygląda to na zbiorowe zmartwychwstanie.
Ale czy coś z tego więcej wyniknie?

U mnie tyle się pozmieniało, że mógłbym dołączyć jako nowy użytkownik :D

Jeszcze teraz shaolin powinien się odezwać.

Dzięki Dex - też poprawiłem.

Dex
13-02-2019, 10:37
Wyzerować licznik :mrgreen:

Pozwole sobie nicka poprawić ;) shaolin wskrzeszamy Cie :D

Boryszuk
13-02-2019, 12:26
Ja tez bym sie napil.

Rafał_Sz
13-02-2019, 14:48
Zwłaszcza, że jutro jest jeden z najgorszych dni dla większości facetów. :/

!AGresT
13-02-2019, 16:19
W sumie niegłupia propozycja, jednak dzisiaj raczej późno dopiero.

TOP67
13-02-2019, 17:38
Zwłaszcza, że jutro jest jeden z najgorszych dni dla większości facetów. :/

Już narzekasz? ;)

ekonet
13-02-2019, 18:40
Zwłaszcza, że jutro jest jeden z najgorszych dni dla większości facetów. :/
Wytnij se serduszko i nie marudź. ;)

Rafał_Sz
13-02-2019, 18:41
Wytnij se serduszko i nie marudź. ;)
Ja nic nie robię tylko te ******* serduszka.

- - - - kolejny post - - - - - -


Już narzekasz? ;)

Dopiero. ;)

!AGresT
13-02-2019, 18:43
Ja nic nie robię tylko te ******* serduszka.

Nie pracuję już w tym kiosku, lepię teraz serca z wosku...

ekonet
13-02-2019, 21:09
Nie pracuję już w tym kiosku, lepię teraz serca z wosku...
Te akurat są z wioski. ;)

kazwita
14-02-2019, 08:14
Rok temu najpopularniejszym prezentem były ponoć kajdanki ozdobione różowym futerkiem. Ciekawe co będzie na topie w tym roku... ;)

Rafał_Sz
14-02-2019, 09:41
Rok temu najpopularniejszym prezentem były ponoć kajdanki ozdobione różowym futerkiem. Ciekawe co będzie na topie w tym roku... ;)
Kajdanki, ale już bez futerka.

ekonet
14-02-2019, 13:38
Rok temu najpopularniejszym prezentem były ponoć kajdanki ozdobione różowym futerkiem. Ciekawe co będzie na topie w tym roku... ;)
Kazik... Gdzie Ty chodzisz...? ;)

!AGresT
14-02-2019, 19:06
Kazik... Gdzie Ty chodzisz...? ;)

Tam, gdzie pozwala zasięg łańcucha.

kazwita
15-02-2019, 22:56
Kazik... Gdzie Ty chodzisz...? ;)
Tak słyszałem, czy też czytałem w internetach! Jak bum-cyk-cyk. ;)


Tam, gdzie pozwala zasięg łańcucha.
Oj tam ważne, że łańcuch też jest obszyty różowym futerkiem :mrgreen:

ekonet
20-02-2019, 21:40
Tak słyszałem, czy też czytałem w internetach! Jak bum-cyk-cyk. ;)


Oj tam ważne, że łańcuch też jest obszyty różowym futerkiem :mrgreen:
Boję się, że nie masz tam klamek. ;)

- - - - kolejny post - - - - - -


Tam, gdzie pozwala zasięg łańcucha.
Przeczytałem wpierw "powala". ;)

ASAHI
21-02-2019, 20:50
O, widzę samych znajomych :-)

( moje są bez futerka - chyba jakieś wybrakowane)

kakersik
22-02-2019, 00:31
Toruńscy policjanci też nie mają futerek na kajdankach. Straż miejska pewnie ma. Patrząc na nich mam wrażenie, że i dildo mają przy(w) sobie.

Boryszuk
22-02-2019, 07:57
Chyba sie Wielkanoc zbliza. Wszyscy wylaza ze swoich jaskin. ;-)

kazwita
22-02-2019, 09:14
Chyba sie Wielkanoc zbliza. Wszyscy wylaza ze swoich jaskin. ;-)

A później wracają do swych pieczar na różne sposoby:

http://asprocolia.blox.pl/resource/jaskiniowiec.jpg

https://us.123rf.com/450wm/memoangeles/memoangeles1311/memoangeles131100014/24226065-holvrouw-slepen-van-een-holbewoner-clip-art.jpg?ver=6

:mrgreen:

Rafał_Sz
22-02-2019, 11:04
A wiecie skąd się wzięło puszczanie pań przodem np. w restauracji?

Jaskiniowcy puszczali partnerkę jako pierwszą do jaskini. Był to sposób na sprawdzenie, czy wewnątrz nie ma jakichś drapieżników.

;)

KaleidoStar
06-03-2019, 11:13
Helou xD