PDA

Zobacz pełną wersję : Nikoniarze - SHOUT



Strony : 1 [2]

Rafał_Sz
06-03-2019, 11:23
Aha.

XD

...

TOP67
06-03-2019, 11:49
Helou xD

o jaaa! pierwszy post od 4 lat :)

KaleidoStar
06-03-2019, 12:26
o jaaa! pierwszy post od 4 lat :)


No tak mi się zdawało, że trochę minęło xD

!AGresT
06-03-2019, 13:41
Byłaś chwilowo zajęta. Zrozumiałe.

jo44
06-03-2019, 15:34
Byłaś chwilowo zajęta. Zrozumiałe.

"Wyszłam za mąż, zaraz wracam..." :)

KaleidoStar
06-03-2019, 19:29
Hahaha. Kurczę, tęskniłam za Wami.

ekonet
13-03-2019, 21:21
Za nami? My złe ludzie jesteśmy... ;)

kakersik
16-03-2019, 11:23
Za nami? My złe ludzie jesteśmy... ;)Ja nie!

Dzień dobry!

ASAHI
17-03-2019, 07:36
Dzień dobry :-)

Rafał_Sz
17-03-2019, 12:47
Za nami? My złe ludzie jesteśmy... ;)
Zły pies, zły pan, zła żona, złe dzieci. Cała rodzina zła.

XD

kazwita
01-04-2019, 11:53
Za nami? My złe ludzie jesteśmy... ;)

O wypraszam sobie! Ja jestem dobrym człowiekiem. Mam na to nawet odpowiedni certyfikat wydany przez wodza Mekeke Nobutu. Wprawdzie na owym dokumencie widnieją krzyżyki w rubrykach "na rosół" oraz "zdjąć buty przed gotowaniem", ale to są jedynie szczegóły techniczne. Certyfikat to zawsze certyfikat. :mrgreen:

!AGresT
09-04-2019, 09:39
Zły pies, zły pan, zła żona, złe dzieci. Cała rodzina zła.

XD

Kotu też bym nie ufał...

Rafał_Sz
09-04-2019, 10:18
Prawda to.

Boryszuk
25-10-2020, 16:57
BSG.

...

Rafał_Sz
26-10-2020, 11:40
Tak było, jest i będzie. ;)

ASAHI
12-12-2020, 21:24
Chyba święta idą, bo stare wątki wychodzą z czeluści forum :-)

Boryszuk
13-12-2020, 08:06
I ASAHI odpowiada jak gdyby nigdy nic po 1.5 miesiąca od ostatniej wiadomości :D

Rafał_Sz
14-12-2020, 16:39
Wyluzowany, co się będzie spieszył. :)

ASAHI
19-12-2020, 16:15
Ja już nie mam się gdzie spieszyć :-)

!AGresT
19-12-2020, 17:30
Grammar Nazi wytknął by, że nie gdzie, a dokąd.

ASAHI
20-12-2020, 13:09
Masz rację, nie mam dokąd :-)

!AGresT
20-12-2020, 14:02
Ha!

Jakby tego było mało, to spieszyć oznacza zmianę jazdy konnej w piechotę. Jak pędzimy prędziutko, to się śpieszymy :)

A wtedy, jak wiadomo, diabeł się cieszy, więc przez Ciebie jest mu smutno. I to tak przed świętami...

siona
20-12-2020, 14:14
Obeeeecny!

!AGresT
20-12-2020, 15:29
Zaczyna to sabat jakiś przypominać.

Boryszuk
20-12-2020, 17:55
O. Akurat mandarynki kupiłem.

siona
20-12-2020, 20:56
Lepiej by Kaziu zrobiło ajerkoniak...

ASAHI
24-12-2020, 14:42
A tam od razu sabat... :-)
To po mandarynce?

siona
24-12-2020, 14:50
Ja tam idę w konkrety!

!AGresT
24-12-2020, 15:50
Teraz wino, ale pożyjemy, zobaczymy.
Mandarynek ani pomarańczy niet. Postanowiłem przypomnieć sobie dzieciństwo...

ASAHI
24-12-2020, 16:26
No wino może być, ale mandarynki też polecam :-)

siona
24-12-2020, 16:27
Wzięli byście jakaś rybkę!

ASAHI
24-12-2020, 23:22
Po 2 kolacjach wigilijnych więcej rybek dziś nie dam rady...

siona
24-12-2020, 23:38
Dobry zawodnik!

Rafał_Sz
25-12-2020, 23:42
Cisza, spokój, można sobie zapodać DOOM Eternal i się nieco odmóżdżyć :)

ekonet
23-01-2021, 21:53
Ale tu cicho wszędzie...

darko
24-02-2021, 22:16
Dziń dybry, czy coś mnie ominęło?

Boryszuk
25-02-2021, 17:48
Niespecjalnie. BS dalej G. mandarynki sie skonczyly, ASAHI za 3 miesiace odpowie.

velaskez
14-03-2021, 01:46
No cześć

Boryszuk
11-12-2021, 07:47
Komu mandarynkę?

!AGresT
11-12-2021, 12:15
W sumie okres świąteczny, także tego...

siona
11-12-2021, 12:16
Obecny. !