Zobacz pełną wersję : Nikoniarze - SHOUT
Rafał_Sz
06-03-2019, 11:23
Aha.
XD
...
Helou xD
o jaaa! pierwszy post od 4 lat :)
KaleidoStar
06-03-2019, 12:26
o jaaa! pierwszy post od 4 lat :)
No tak mi się zdawało, że trochę minęło xD
Byłaś chwilowo zajęta. Zrozumiałe.
Byłaś chwilowo zajęta. Zrozumiałe.
"Wyszłam za mąż, zaraz wracam..." :)
KaleidoStar
06-03-2019, 19:29
Hahaha. Kurczę, tęskniłam za Wami.
Za nami? My złe ludzie jesteśmy... ;)
kakersik
16-03-2019, 11:23
Za nami? My złe ludzie jesteśmy... ;)Ja nie!
Dzień dobry!
Rafał_Sz
17-03-2019, 12:47
Za nami? My złe ludzie jesteśmy... ;)
Zły pies, zły pan, zła żona, złe dzieci. Cała rodzina zła.
XD
Za nami? My złe ludzie jesteśmy... ;)
O wypraszam sobie! Ja jestem dobrym człowiekiem. Mam na to nawet odpowiedni certyfikat wydany przez wodza Mekeke Nobutu. Wprawdzie na owym dokumencie widnieją krzyżyki w rubrykach "na rosół" oraz "zdjąć buty przed gotowaniem", ale to są jedynie szczegóły techniczne. Certyfikat to zawsze certyfikat. :mrgreen:
Zły pies, zły pan, zła żona, złe dzieci. Cała rodzina zła.
XD
Kotu też bym nie ufał...
Rafał_Sz
09-04-2019, 10:18
Prawda to.
Boryszuk
25-10-2020, 16:57
BSG.
...
Rafał_Sz
26-10-2020, 11:40
Tak było, jest i będzie. ;)
Chyba święta idą, bo stare wątki wychodzą z czeluści forum :-)
Boryszuk
13-12-2020, 08:06
I ASAHI odpowiada jak gdyby nigdy nic po 1.5 miesiąca od ostatniej wiadomości :D
Rafał_Sz
14-12-2020, 16:39
Wyluzowany, co się będzie spieszył. :)
Ja już nie mam się gdzie spieszyć :-)
Grammar Nazi wytknął by, że nie gdzie, a dokąd.
Masz rację, nie mam dokąd :-)
Ha!
Jakby tego było mało, to spieszyć oznacza zmianę jazdy konnej w piechotę. Jak pędzimy prędziutko, to się śpieszymy :)
A wtedy, jak wiadomo, diabeł się cieszy, więc przez Ciebie jest mu smutno. I to tak przed świętami...
Zaczyna to sabat jakiś przypominać.
Boryszuk
20-12-2020, 17:55
O. Akurat mandarynki kupiłem.
Lepiej by Kaziu zrobiło ajerkoniak...
A tam od razu sabat... :-)
To po mandarynce?
Teraz wino, ale pożyjemy, zobaczymy.
Mandarynek ani pomarańczy niet. Postanowiłem przypomnieć sobie dzieciństwo...
No wino może być, ale mandarynki też polecam :-)
Wzięli byście jakaś rybkę!
Po 2 kolacjach wigilijnych więcej rybek dziś nie dam rady...
Rafał_Sz
25-12-2020, 23:42
Cisza, spokój, można sobie zapodać DOOM Eternal i się nieco odmóżdżyć :)
Dziń dybry, czy coś mnie ominęło?
Boryszuk
25-02-2021, 17:48
Niespecjalnie. BS dalej G. mandarynki sie skonczyly, ASAHI za 3 miesiace odpowie.
velaskez
14-03-2021, 01:46
No cześć
Boryszuk
11-12-2021, 07:47
Komu mandarynkę?
W sumie okres świąteczny, także tego...
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.